Rüyada eski sevgilinin sevmediğini söylemesi

Rüyada eski sevgilinin sevmediğini söylemesi aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına, işlerin iyiye gideceğine ve sıkıntı çekilen bir dönemden ferahlığa çıkılacağına, allah’a yakınlaşmak için sevap işlerinden geri kalmayacağına, hayır işlerini büyük bir samimiyetle ve istekle yerine getireceğine, eline çok hayırlı fırsatlar geçeceğine, sorunların yakında çözüme kavuşacağına, ele geçen fırsatların hayır getireceğine, ancak üzüntülerin yakın bir zamanda sona ereceğine, sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, uzun bir zamandan beri kötü giden işlerinin sabır ve azim göstermesi ile birlikte açılacağına ve çok büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, işlerinde engellenemeyecek ve önüne geçilemeyecek bir yükselişe geçeceğine delalettir.

Rüyada eski sevgilinin sevmediğini söylemesi gördüyseniz:

  • Biraz umursamaz olmanız durumundaysa ne istediğinizi daha net olarak anlayabilirsiniz.

Rüyada eski sevgilinin sevmediğini söylemesi çok büyük zorluklar çekeceğine, işlerin sarpa saracağına, yakın bir kişi ile girilen yolda büyük bir borcun altına girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin seni sevmediğini görmek büyük beklentiler ile girilen işler sonunda zarar edileceğine, hayallerine kavuşmaları için gereken şeylerin sağlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin seni sevmediğini söylemesi onun sayesinde hayatının bir anda güzelleşeceğine ve kendisinin de rahata kavuşacağına, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına delalettir.

Rüyada eski sevgilinin sevmediğini görmek girdiği bir ortaklıktan büyük zararla çıkacağına, sorunlu bir ilişkiye başlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevgilinin sevmediğini görmek onların güvenini sarsacağına, itibar kazanacağına, toplumda takdir edilecek ve adından güzel anılacak işler yapacağına, bu sayede herkes tarafından sevilen ve onlar tarafından bağrına basılan kişi olmayı hak edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski eşinin sevmediğini söylemesi İşinde yükselmeye, yol kat etmeye ve basamak atlamaya, inatçı karakteri yüzünden sık sık ilişkide kavgaların yaşanacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgilim beni sevmediğini söyledi hastalıklarının düzeleceğine, elinin bollaşacağına, çok uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine, hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına rivayet eder.

Rüyada sevgilinin sevmediğini öğrenmek torununun çocuğunu görecek kadar yaşayacağına ve hastalık yüzü görmeyeceğine, huzurlu ve güzel bir geleceğe adım atılacağına yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
13 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Leyl

Rüyamda eski sevgilimi bir yerde gördüm. Benden birkaç metre uzakta bana, gözlerimin içine bakıyordu. Pişman görünüyordu ama 4,5 yıllık sevgili sûrecinde aslında beni sevemediğini aşık olmadığı söylüyordu. Şu an kendisi nişanlı ve biz ayrılalı 3,5 sene oldu

Mila

Röyada eski sevgilimle yan-yana oturuyoduk o beni ismimi beğenmediği için ve başka dış görünümsel sebeplerden sevmediğini söyledi ve ben ona sarılıyordum ve sanki söylediklerine aldırış etmiyirdum

Yasemin

Ruyamda olmus eski sevgilimi telefonla ariyorum. Kendisini 20 yildir gormemistim ve su an vefat ettigini ogrendim. Telefonda mesajla kayitla cevap veriyor ve bana beni hic bir zaman sevmedigini ve istemedigini soyluyordu mesajta.

Yasemin

Cok tesekkurler

Hatli

Rühyamda eski sevgilimin vefat etmis babasi, bana eski sevgilimin nisanlandigini ve beni sevmedigini söyledi

Gizem

yürüyorum ve eski sevgilim arıyor açıp açmamak arasında kararsız kalıyorum ama kötü bir şekilde ayrılmadığımız için açtım telefonu ve eski sevgilimin evindeyiz ayaktayız konuşuyoruz. Şu an hayatında biri var yeni öğrendim ve ona sordum onu seviyor musun diye başını eğdi ve gözleri doldu cevap vermedi sonra beni seviyor musun diye sordum baktı gözleri parlıyordu tebessüm etti sordum onu seviyor musun diye hayır anlamında kafasını salladı. Ne anlama gelir ki ayrıldık 4 yılın ardından ve 6 ay oldu.

Gizem

Rüyamda eski sevgilimle bi odadayız ve gitmesi gerekiyor ama ne o ne de ben istemiyorum gitmesini çünkü sevgilisi var. Göz göze gelip sarılıyoruz ve ağlayarak öpüyoruz birbirimizi. Bu ne anlam taşır sizce. Başkasıyla görüştüğünü duymuştum geçenlerde.