Rüyada evin çürümesi

Rüyada evin çürümesi atılan her adımın hayırlı günler ve hayırlı haberler getireceğine, çok rahat bir döneme gireceğine, rüya sahibi eğer bekâr birisi ise yakın hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ama evli birisi ise çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, verilen destek sayesinde iş dünyasında saygın bir konuma gelineceğine, zorlukların biteceğine, edilen duaların ve yapılan yardımların allah katında karşılığını bulacağına, ticaretinin hızlanacağına, işlerinin çoğalacağına, hayatının da daha kolay, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine, bir süre hayattan aldığı zevki alamayacağına, maddi konularda kayıplar olacağına, eşler arasında ayrılığa sebep olacak bir olay yaşanacağına, ihtiyaçlarını gidermekte maddi sıkıntı çekmeyeceğine alamet eder.

Rüyada evin çürümesi gördüyseniz:

  • Aşırı hassas kişilerle uğraşmanız gerekebilir.

Rüyada evin içindeyken evin yanması uzun zaman önce çok tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, çok mutlu bir yuva kurulacağına, almış olduğu borçları yakın bir zaman içinde geri ödeyeceğine tabir olunur.

Rüyada evin içindeyken evin yıkılması bunun sonucunda da pişman olup, tövbe edeceğine, aile hayatında yaşanan üzüntülerin ve tartışmaların son bulacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada evin çürümesi uğradığı zararın telafi edileceğine, dualarının kabul olmasıyla beraber sevinç yaşayacağına alamet eder.

Rüyada evin tamiri işlerinde çok büyük atılımlar gerçekleştirmek isterken bazı hataları sonucu zarar edeceğine, haksızlığa uğrayan kişilere yardımcı olunacağına yorulur.

Rüyada evin boş olması endişe edilen durumların ortadan kalkacağına ve güzel günlerin en sonunda geleceğine, verilen emeğin katbekat karşılığının alınacağına, tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine yorulur.

Rüyada evin yarılması işlerini hafifleteceğine, yetki ve imza sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada evin temelini sürpriz gelişmeler yaşayacağına, dileklerinin ve isteklerinin yerine geleceğine, yaşanan kötü olayların çözüme kavuşacağına, iş konusunda deneyimli biri ile kurulan ortaklığın işleri çok iyi yerlere getireceğine işaret eder.

Rüyada evin su sızdırması maddi olarak çok iyi bir konuma gelineceğine, başkaları hakkında gıybet yapmak suretiyle günaha düşeceğine, daha sonra bu durumdan dolayı kendisini suçlayacağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.