Rüyada evin içinde tuvalet çukuru görmek

Rüyada evin içinde tuvalet çukuru görmek özgüveninin yerine geleceğine, sorunlarının günden güne artacağına, borç içinde bir yaşam süreceğine, kendisini allah katında günahkar kılacak, dinden de çıkmasına neden olacak işlere ortak olacağına, aile bireyleri arasında yaşanan büyük tartışma ve sorunların herhangi bir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına ve ilerleyen zamanlarda daha güzel günler görüleceğine, hayatı boyunca kimseye muhtaç olmayacağına, çevresindeki güzel, iyi kalpli ve hayırlı insan sayısının da artacağına, kâbus gibi günlerin geleceğine, maddi zarara uğrayacağına yorulur.

Rüyada evin içinde tuvalet çukuru gördüyseniz:

  • Biraz da spor yaparsanız herşey yoluna girebilir.

Rüyada evin içinde tuvalet çukuru görmek yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine elinden gereken her şey ile yardım edeceğine, çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına, eline geçen fırsatların yeni yollar açması sayesinde maddi ve manevi durumunun gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada evin içinde lağım çukuru görmek uzun yıllardan beri çok uzak bir yerde oturan ve bir türlü biraraya gelme şansı bulamadığı akrabaları ile yakın bir zaman içinde bulaşacağına, zaman zaman ruhuna mevlit okutarak ölen kişiyi kendince yad edeceğine ve çok daha huzurlu olacağına yorulmaktadır.

Rüyada tuvalet çukuru temizlemek hayırlı bir kısmetle çıkılacak yolda yeni bir hayata merhaba denileceğine, kendisine en uygun olanı seçip hayatını kurma yolunda adım atacağına, parasal olarak iyi bir noktaya geleceğine işaret eder.

Rüyada evin içinde kanalizasyon çukuru görmek sokağa çıkamaz ve arkadaşlarıyla görüşemez olacağına, canını sıkan şeyleri yeneceğine alamet eder.

Rüyada tuvalet çukuru herkesin saygı duyduğu, tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına, iş dünyasındaki prestijin azalacağına alamet eder.

Rüyada evin içinde tuvalet görmek planların aksayacağına, kısa süreli bir hastalık yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada dolu tuvalet çukuru görmek mal ve mülk konusunda çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, yaptığı işler sayesinde kazancının ve malının daha da artacağına, her işi ile daha çok ses getireceğine, uzun zaman boyunca çok üzülüp kahrolacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tuvalet çukuru görmek ancak karşısına çıkan bazı sevimsiz olaylar yüzünden etrafındaki insanlar ile tartışacağına ve sinirlerinin yıpranmış olmasından dolayı sevdiği kişileri biraz üzebileceğine, iyi niyetlerinin karşılık göreceğine işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments