Rüyada gecelik

Rüyada gecelik eş, dost ve akrabaları ile çok sevinecekleri bir haber alacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, aile bireylerinin bazı konularda yargısız infaz yaptığının düşünüleceğine, işlerinin sürekli aksi bir şekilde ilerleyeceğine, etrafındaki kişilerden büyük bir ihanet göreceğine ve bu ihanet yüzünden çok sevdiği kişilerden uzak durma kararı alacağına, yaptığı işlerde her zaman zirveye oynayacağına, etrafındaki insanları şaşırtacak bazı kararlar vereceğine, mesleğini yetenekli olduğu alandan seçeceğine, yaşanan kötü olayların çözüme kavuşacağına, iş konusunda deneyimli biri ile kurulan ortaklığın işleri çok iyi yerlere getireceğine, onu hayallerine kavuşturacağına, amaçlarını ve hedeflerini de yerine getirme fırsatı vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gecelik gördüyseniz:

  • Dostlarınız ile uyum içinde olacaksınız.

Rüyada gecelik iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, sıkıntılarının sona ereceğine, üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına delalet etmektedir.

Rüyada gecelik denemek çıkan bir anlaşmazlıktan ötürü açılmış olan bir davanın kazanılacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, kendisini işine veremeyeceğine, başarısızlığa düşeceğine ve hüsran yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada gecelik seçmek kendisi için en uygun kararları vereceğine ve allah’ın izni ile girdiği işlerde yenilgiye uğramayacağına, gelirinin çoğalacağına işaret etmektedir.

Rüyada gecelik görmek yaptığı işlerin durma noktasına geleceğine, attığı her adımda daha sıkıntılı bir duruma düşeceğine, eğer böyle bir durum yaşamak istemiyorsa çok dikkatli olması ve defalarca düşünerek adım atması gerektiğine aksi durumda sorunların katbekat artacağına, psikolojik olarak kendisini çok iyi hissedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada mor gecelik görmek ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, umduğunu bulamayacağına, hayata karşı isteğini ve neşesini yitirecek olaylarla karşılaşacağına, mutluluğunun zedeleneceğine inanılır.

Rüyada gri gecelik görmek alim ve bilge insan olacağına, rüya sahibinin bu sayede ideallerine kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada su yeşili gecelik giymek kişinin yüzünün güleceğine, hayata karşı cesaretini kıracağına delalet etmektedir.

Rüyada hediye gecelik almak karşısında insanların düğme ilikleyecek konuma geleceğine, saygınlık kazanacağına, kendisini iyi ve huzurlu hissedeceğine işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments