Rüyada görünmeyen biri tarafından korkutulmak

Rüyada görünmeyen biri tarafından korkutulmak feraha ermeye, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmesi ile büyük kazanç elde edeceğine, çok hayırlı ve büyük çalışmalara imza atacağına, iş ortamında kişiyi kendi menfaatleri doğrultusunda yönlendirmeye çalışan bir amirle ters düşüleceğine, gururlandıracak işler yapacağına, başı sıkışan bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, isteklerinin yerine geleceğine, işinde terfii alıp, kıdem atlayacağına, musibetlerin ve kötülüklerin aileden uzak tutulacağına, maddi ve manevi olarak zora düşüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada görünmeyen biri tarafından korkutulmak gördüyseniz:

  • İlk önce, ailenizden kişilere yardımcı olmalı ya da geleceğinizi düşünerek para harcamalısınız.

Rüyada görünmeyen biri tarafından korkutulmak sevdiği bir kişinin, insanlara karşı kötü şeyler yapacağına, huzur, bolluk ve bereket geçireceğine tabir olunur.

Rüyada görünmeyen varlık tarafından çekilmek sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda biteceğine, komşularla ters düşüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada görünmeyen biri ile konuşmak kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, planlarını ve projelerini gerçekleştirebilmesi için destekgöreceğine ya da bir takım fırsatlar yakalayacağına yorulur.

Rüyada biri tarafından övülmek işinin gücünün rast gideceğine, ekmeğinin kesilmeyeceğine geçiminin de kolay olacağına, değer verilen bir aile dostunun tavsiyesi ile bir yola çıkılacağına, sağlıkla ilgili bir konuda verilecek bir kararın ardından kısa sürecek bir operasyon geçirileceğine delalet eder.

Rüyada biri tarafından itilmek işlerinde herhangi bir sıkıntı ve sorun yaşanmayacağına, söylenen bir sürü söze rağmen doğru bildiği şeye körü körüne inanacağına yorulur.

Rüyada biri tarafından terslenmek hayallerin yakın bir zaman içinde gerçek olacağına, üzüntüden ışığı sönmüş olan gözlerinin yeniden parlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölü biri tarafından dövülmek rüya sahibinin, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına, işlerinin bu şekilde devam etmesi sayesinde çok rahat bir ömür geçireceğine, rüyayı gören kişinin hanesine büyük bir bereket getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada biri tarafından suçlanmak aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, gözyaşının kuruyacağına, borçların kolaylıkla kapanacağına, huzurun ve sükûnetin geleceğine işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments