Rüyada görünmeyen varlık tarafından çekilmek

Rüyada görünmeyen varlık tarafından çekilmek herkesin hayal ettiği ve imrendiği bir yaşam süreceğine, insanların içinde güzel bir mevkiye sahip olacağına, hem de yaşlılığında elden ayaktan düşmeden, kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına da işaret eden rüya, genellikle girişilen her türlü işin uzun ömürlü olacağına, konfor içinde yaşayacağına, iş hayatında yapılan bir işten büyük bir zarar görüleceğine, hayırlı bir kısmet ile çok güzel kararlar verileceğine, çevrenizdeki kişilerle ayrılıkların yaşanacağına, hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine delalettir.

Rüyada görünmeyen varlık tarafından çekilmek gördüyseniz:

  • Bağlayıcı sözler verebilir, yardım edebilir ya da belli anlaşmalara sıcak bakabilirsiniz.

Rüyada görünmeyen varlık tarafından çekilmek hiç ummadığı kadar büyük kazanç elde edeceğine, sadece kazancının eksilmesiyle kalmayacağına yorulur.

Rüyada görünmeyen ama hissedilen bir varlık görme işlerini hayırlı bir şekilde ilerleteceğine, çektiği sıkıntıları yakın bir zaman içinde hiçbir sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına, sayılan ve sevilen bir kişi olunacağına ve üzüntü çekilen bir dönemin biteceğine delalettir.

Rüyada görünmeyen bir varlık görmek çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, en yakın zamanda çok iyi haberler alacağına, yeniden eski huzurlu günlerine kavuşacağına inanılır.

Rüyada görünmeyen varlık görmek kendisini bu konuda çok şanslı göreceğine, güleceğine yorulur.

Rüyada görünmeyen varlık hissetmek yersiz yere suçlanacağına, adının hiç yok yere lekeleneceğine, sorunlu ve üzüntülü zamanlar geçirileceğine yorulur.

Rüyada görünmeyen biri tarafından korkutulmak kurtuluşa kavuşacağına, çok deneyimli ve iş konusunda çok büyük bir isim yapmış olan bir kişi ile ortaklık kuracağına inanılır.

Rüyada görünmeyen varlıklar tarafından korkutulmak sıkıntıdan sonra feraha erileceğine, insanlar arasında büyük itibar kazanacağına ve insanlardan hürmet göreceğine alamet eder.

Rüyada ruhani varlık hayatına şans ve uğur getirecek işler yapacağına, evinde ve işinde yardımcıları olacağına tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gizli

Eski arkadaslarim ben ayakta dimdik dururken yanimda namaz kilmaya basliyolar
Sonra ruya icinde uyaniyorum ve gorulmiyen bi varlik tarafindan yataktan cekiliyorum
Belli bir sure sonra tekrar cekiliyorum

Sibel

Bulanik vede görünmeyen bir varlik tarafindan gerye doğru indirilip kaldırıldım

Ali

Bir hayvan çiftliği gibi biyerdi güzel bir köpek sevdim köpek benle oynadı beni bir kez ısırdı ama ilkte bişey olmadı oynamış gibi yaptı ikincide kalça tarafımdan tutup sürüklemeye başladı beni bende elimdeki sazla köpeğe vurmaya çalıştım o sırada tam bilinç altim uyanırken ayaklarımdan yukarı doğru bişey sanki yürüdü ve kulağımın yanından geçerken geri gelicem dedi

İsimsiz

Ablamların evinde gündüz 1 saatlik uyumak isterken rüyamda yataktan beni boğazlayarak kaldırılıp avize dolandırıldım bayaa bi sürdükten sonra rüya içinde gözlerimi açtım ve bana bi hocanın artık geçti gittiler dedi. Seni bıraktılar ama dikkatli olmamı söyledi akrabalarım herkes o an evdeydi konuşmadığım herkes