Rüyada gözüm şiş

Rüyada gözüm şiş kendisini üzen ve yoran herşeyi hayatından çıkartacağına, bir taraftan para kazanırken diğer taraftan kötü kişilerle kötü işler yapmaya ve başını binbir türlü belaya sokup çok zarara uğrayacağına, dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine, kötülerin uzaklaştırılacağına, hane içinde büyük sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, rüya sahibinin deyim yerindeyse ayaklarının yerden kesileceğine ve sevdiği kişinin bir dediğini iki etmeyeceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına, mutluluğa ve neşeye, daha sonra iş konusunda uzun yıllar büyük tecrübeler edinmiş bir kişi ile bir işbirliği içine gireceğine tabir olunur.

Rüyada gözüm şiş gördüyseniz:

  • Kendi çevrenizde aşırı popülarite kazanmanız olasıdır.

Rüyada gözüm şiş büyük bir proje gerçekleştirerek çok saygın bir kişi olacağına, başarısız olacağına alamet eder.

Rüyada gözüm çıktı aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına, bu nedenle düzeninin bozulacağına ve sahip olduklarının da elinden kayıp gideceğine, herkes tarafından takdir edilen ve sevilen biri olacağına işaret etmektedir.

Rüyada gözüm görmüyordu kazancınızın artacağına, ömrü boyunca mutlu olacağına işarettir.

Rüyada sağ gözüm kör oldu şansının bahtının açılacağına, çok zor durumlara düşeceğine, yaptığı şeyden ötürü büyük bir pişmanlık duyacağına işarettir.

Rüyada bir gözüm kör oldu dertlerinden ve dertlerinin verdiği ağırlıktan kurtulacağına, dileklerine en kısa zamanda kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gözüm kör oldu berekete ve zenginliğe kavuşacağına, başarı kazanılacağına, yeni bir iş hayatına sahip olunacağına, iş sahibi olmak için uğraş verileceğine işarettir.

Rüyada gözüm morardı girilen işlerde bir türlü düzen sağlanamayacağına, ilerleyeceğine yorulur.

Rüyada gözüm bulanık görmek üzerindeki uğursuzluğun ve şanssızlığın kalmayacağına, yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına ve hayatının artık istediği şekilde ilerleyeceğine, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments