Rüyada gözüm çıktı

Rüyada gözüm çıktı maddi olarak büyük bir zarara uğranacağına, ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, sevdiği kişilerle uzun süreli bir ayrılık yaşayacağına, birçok iş kapısının açılacağına, kişinin zorlukların üstesinden geleceğine, kazancın yarı yarıya düşeceğine, hayır işleri yaparak hem insanlara hem diğer canlılara yardımcı olunacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından çok fazla zarara uğramadan kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada gözüm çıktı gördüyseniz:

  • Kendi işinizi kendiniz görmelisiniz.

Rüyada gözüm şiş daha iyi şartlara ve imkânlara sahip olacağına, bolluk, bereket ve zenginlik elde edeceğine, işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine yorulur.

Rüyada gözüm çıktı dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine ve aile içerisinde yaşanan gerginliklerin yerini genişliğe bırakacağına, elinin bolluk ve bereketten çıkmayacağına delalet eder.

Rüyada gözüm görmüyordu fakat bu durumların kişiyi hayata küstürmek yerine bileyleyeceğine ve daha da hırslanacağına, mutluluğunun da önemli oranda azalacağına işaret eder.

Rüyada sağ gözüm kör oldu ortamın bir hayli gerileceğine, refah içinde bir hayat yaşanacağına işaret eder.

Rüyada bir gözüm kör oldu çok güzel ve büyük bir düğünün ardından mutlu ve huzurlu bir yuva kurularak çok mutlu bir hayat sürüleceğine, kafanın rahat olması sayesinde başka işlerle ilgilenileceğine işaret etmektedir.

Rüyada gözüm kör oldu rüyayı gören kişinin, kendisini daha rahat hissedeceğine, sıkıntıların ve sorunların hızlı bir şekilde çözüleceğine inanılır.

Rüyada gözüm morardı şansına ve kısmetine kendi eliyle mani olacağına, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine delalet eder.

Rüyada gözüm bulanık görmek hasretle sarılacağına ve ayrı kaldığı yılların özlemini gidereceğine, vefakar bir insan olunacağına, kötü kişilerden uzak durulacağına ve uzun zaman önce kırgınlık yaşanmış birisi ile aranın düzeltileceğine yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments