Rüyada güzel vücutlu kadın görmek

Rüyada güzel vücutlu kadın görmek işlerin hiç olmadığı kadar iyi gideceğine, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, eşiyle arasında soruna sebep olacak davranışlarda bulunacağına, ömür boyu başarılı olacağına, kendisini büyük bir iş sıkıntısının ortasında bulacağına, eline geçen fırsatların kazançtan çok zarar getireceğine, yarardan çok zarar getireceğine, gözünü bürüyecek olan dünya malı nedeni ile yanlış yollara gireceğine ve allah katında bir günahkâr sayılacağına, zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, iyi ve anlayışlı bir eşe ve hayırlı evlatlara sahip olacağına delalet eder.

Rüyada güzel vücutlu kadın gördüyseniz:

  • Herşeyin fazlası sonunuz olabilir.

Rüyada güzel vücutlu kadın görmek zorlukların bir anda biteceğine, büyük problemler yaşanacağına, elinde bulunan çalışmaların kısa sürede elinden gideceğine tabir olunur.

Rüyada kendini güzel vücutlu görmek sevdiği bazı kişilerden büyük ihanet göreceğine, hayatının kötüye doğru gideceğine, kariyer planının altüst olacağına, rüya sahibinin rahatlığa kavuşacağına delalettir.

Rüyada güzel vücutlu erkek görmek dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine, kişinin başında dönüp duran uğursuzluğun, kara bulutların ve melanetin dağılacağına işarettir.

Rüyada güzel bir kadın iş hayatında yaşadığı sıkıntıyı ister istemez ailesine de yansıtacağına, bir sebeple çok zor zamanlar geçireceğine, elinde bulunan parayı da bu şekilde harcayacağına yorulmaktadır.

Rüyada güzel sesli kadın çeşitli kırgınlıklar olacağına, ortak olarak girilen bir işte çok zarar edileceğine, şanssızlıklar yaşayıp uzun bir zaman boyunca kendisini toparlayamayacağına ve çok zor durumlar düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada güzel bi kadın görmek çok mutlu olunacağına ve sorunların yakın zaman içinde biteceğine, uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu arabaya kavuşacağına yorulur.

Rüyada çok güzel bi kadın görmek büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, kısa süre içinde kendi işine sahip olunacağına delalettir.

Rüyada güzel kokan kadın bir ömür boyu mutluluğu garantilemiş olacağına, üzüleceğine, maddi zarara gireceğine, kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments