Rüyada hamileyken hamile birini görmek

Rüyada hamileyken hamile birini görmek bunun sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine ancak dikkat edilmezse yeni ve daha büyük sorunlarla uğraşmak zorunda kalınacağına, yaşamının tazeleneceğine, sevdiği kişilerin ve kendisinin zarar görmesine neden olacağına, aile hayatında çok iyi ve hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, kendisine en uygun olanı seçip hayatını kurma yolunda adım atacağına, parasal olarak iyi bir noktaya geleceğine, işlerinin yoluna gireceğine, başarılarının ve kazancının artacağına, sorunların son bulacağına, ancak yakın bir zamanda karşısına çıkacak olan fırsatları değerlendirerek çok büyük başarılar kazanacağına tabir olunur.

Rüyada hamileyken hamile birini gördüyseniz:

  • İzin vermeniz durumunda endişeler artıyor.

Rüyada hamileyken hamile birini görmek aradığı her şeyi sevdiği insanda bulacağına, onunla daimi olacak bir mutluluk içinde olacağına, iyi geçineceğine, kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine, böylece aralarındaki buzların eriyeceğine ve tartışmaların tatlıya bağlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada hamileyken hamile olmak eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına, başının derde gireceğine delalet eder.

Rüyada hamileyken kendini hamile görmek sonradan da yüzünün kızarmasına, başının da önüne eğilmesine neden olacağına, kar sağlayacağı işlere gireceğine, tatmin olacağı oranda gelire kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada hamileyken hamile kalmak dertlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada hamileyken başkasını hamile görmek çok büyük sorunlar yaşanacağına, parasal olarak gitgide daha kötü bir hale düşüleceğine, çok büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına inanılır.

Rüyada hamile kalamayan birini hamile görmek işinden evine gidip geleceğine, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, ara sıra iş hayatında yaşanan problemleri ortadan kaldıracağına işaret eder.

Rüyada hamile olmayan birini hamile görmek ağız tadına ve sağlığına kavuşacağına, saydığı ve tanıdığı biri olacağına işaret eder.

Rüyada hamileyken hamile olduğunu görmek parasının da, malının da eksilmeyeceğine, bahtının açık olacağına, hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments