Rüyada hamur bezesi

Rüyada hamur bezesi kişinin eski yaşantısına dönerek yeniden mutlu günlerin keyfini sürmeye başlayacağına, ailesi içinde büyük tartışmalar ve fikir ayrılıklarının olacağına, hanesine bolluk geleceğine ve geçiminin kolaylaşacağına, dünya malı edinerek rahata kavuşacağına, uzun yıllar boyunca hayal ettiği ve insanların sahip olmak istediği bir hayaline kavuşacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, gireceği bir ortaklıkta çok büyük bir sorunla karşılaşacağına, bunları çözümlemek için bir hayli alın teri dökeceğine, sorunlarının çözüleceğine, dertlerinin biteceğine, sağlığının yerine geleceğine, dileklerinin de kabul olacağına alamet eder.

Rüyada hamur bezesi gördüyseniz:

  • Uzun zamandır planladığınız amaçlarınıza ulaşmanın yolu açılıyor.

Rüyada hamur ellemek karşılaşacağı her türlü haksızlıkla ömrünün sonuna kadar mücadele edeceğine, gözünün ve ufkunun da açılmasına vesile olacağına yorulmaktadır.

Rüyada hamur görmek ana baba için büyük bir ev alınacağına, canını sıkan şeyleri yeneceğine yorulmaktadır.

Rüyada çiğ hamur almak isteklerini yerine geleceğine, yaşadığı zararı ve mali krizi atlatacağına rivayet eder.

Rüyada hamur işi hazırlamak çok kolay bir şekilde para elde edebilecek bir mevkiye geleceğine, çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine ancak daha sonra sıkıntılı bir döneme gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada hamur iş yapmak somun ekmek yense de hiçbir zaman şikayet etmeden yaşamanın mükafatının görüleceğine, çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada yumuşak hamur kişinin aradığı şifaya kavuşacağına, eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada el ile hamur açmak yaşanan karanlık günlerin kısa bir zaman sonra biteceğine, zarar edilen işlerden uzaklaşılacağına, ruhsal olarak büyük bir motivasyona ulaşılacağına, iş dünyasında acemi olan kişilere bilgi ve deneyim konusunda yardım edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada hamur katlamak yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına ve huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine, sevdiği bir kişi ile birlikte girdiği bir işte zarar edeceğine, elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine, bu işin kazanç sağlaması sayesinde hayırlı bazı olaylar ile karşılaşacağına işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments