Rüyada hamur katlamak

Rüyada hamur katlamak strese gireceğine, gergin olacağına, doğa, yaşam, ailesi ve sevdikleri ile büyük bir uyum içinde olacağına, önemli bir şahsiyet olarak ilerde ülkenin tanıyacağı biri haline geleceğine, üzüntü veren olayların düzeltileceğine, kazanmak için harcanan nefesin ve dökülen alın terinin boşa gideceğine, doktordan doktora koşturacağına, dargınların ve kırgınların barışacağına, kötülerin uzaklaştırılacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, sorunlarını çözeceğine, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına inanılır.

Rüyada hamur katlamak gördüyseniz:

  • Bazı konuları veya girişimlerinizi normal akışının dışında hareketlendirmek mümkün olmayabilir.

Rüyada hamur işi yedirmek dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına, işlerinin çok yolunda gideceğine inanılır.

Rüyada bol hamur görmek geçimini sağlamanın dışında, eline geçen paranın bir kısmı ile de geleceğine yatırımlar yapıp, ailesine daha güzel günler yaşatmak için uğraşacağına, üzüntülerinden ve endişelerinden yakın bir zaman içinde kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada az hamur yoğurmak maddi ve manevi olarak büyük zararlar edeceğine, kazancının neredeyse yarı yarıya düşeceğine işaret eder.

Rüyada hamur yedirmek elinde bazı büyük projelerin yönetimi ile ilgili bilgiler ulaşacağına, bu projelerden birinin başına kendisinin getirileceğine, rızık elde etmek için atıldığı işlerde elindekileri de kaybedeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hamur ellemek yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına, ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde çok büyük miktarda kazanç elde edeceğine inanılır.

Rüyada hamur işi görmek sorunlarını kısa zaman içinde sona erdireceğine, rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine, sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına, başarılı bir kişi olacağına, yaptığı işlerle çok ses etireceğine inanılır.

Rüyada hamur ne demek çareyi başka yerlerde arayacağına, üzüleceğine, duyacakları, görecekleri ve öğrenecekleri karşısında da çok rahatsız ve huzursuz olacağına delalet etmektedir.

Rüyada pişmiş hamur bir sebeple çok sıkıntı çekeceğine, her gün şükrü eda ederek yaşayacağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments