Rüyada her gün eski eşini görmek

Rüyada her gün eski eşini görmek gönül hoşluğu içinde olacağına ve esenlik bulacağına, yüreğine su serpecek çok sevinçli haberler alacağına, güzel sözler işiteceğine, torunlarına dahi yeteceğine, kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine, atılacak adımlar ve gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde büyük ilerlemeler kaydedileceğine, maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına, iş hayatında ve aile hayatında ferahlığa çıkılacağına, daha fazla dünya malı sahibi olacağına, elindeki bütün kaynakları kullanarak bu kişiye çok büyük bir destek vereceğine ve bu kişinin bundan sonra daha kötü bir duruma düşmesine ve istenmeyen şeyler yapmasına engel olacak bu yardımların ileride çok işe yarayacağına, dünyevi hayatını garanti altına alacağına yorulur.

Rüyada her gün eski eşini gördüyseniz:

  • Ziyaretinize gelen birisi yeni planlar üretmenize sebep olabilir.

Rüyada eski eşini affetmek rakiplerini gerisinde bırakacağına ve kendisine karşı kem gözlerle bakan kişileri de bertaraf edeceğine, yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine alamet eder.

Rüyada eski eşini boşamak üzüleceğine, moralsiz ve düşünceli olacağına, muradına ermek için emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski eşini dövmek İş hayatınızda başarıdan başarıya koşacağınıza, dertlerin ve sorunların artacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski eşini görmek iş hayatı içinde çok üst noktalardaki mevkilere çıkılacağına, iyi geçiminin de bozulacağına işaret etmektedir.

Rüyada her gün eski eşini görmek yapılan hataların telafi edileceğine, işlerinin açılacağına, kısa bir zaman daha geçtikten sonra işlerinin kendiliğinden yoluna gireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve maddi sıkıntılarının son bulacağına yorulur.

Rüyada eski eşini ısırmak hasara uğrayan bir eşyanın tamir edileceğine, onu hayallerine kavuşturacağına, amaçlarını ve hedeflerini de yerine getirme fırsatı vereceğine delalet eder.

Rüyada sık sık eski eşini görmek elinde bulunan paranın boşa gideceğine, sevdiği kişiler ile gireceği ve büyük kazançlar elde edeceği bir iş sayesinde kariyer planını çok iyi bir yere götüreceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski eşini kovmak mutlu olacağına ve güleceğine, helal lokma yiyeceğine ve gönül rahatlığı içinde olacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments