Rüyada her yere yıldırım düşmesi

Rüyada her yere yıldırım düşmesi sahip olduğu işteki başarılarının kendisinde gurur ve özgüven duygularını yenileyeceğine, ruhsal açıdan kendisinde güç bulan kişinin her işe gözü kara bir şekilde atlayacağına, borçlarının artacağına, geçiminin zorlaşacağına, sahip olduklarının eksileceğine, sorunlu bir akrabadan gelecek kötü haber yüzünden üzüntü duyulacağına, aile büyüklerinden birinin desteğinin alınacağına, yolculuğa, kendisine yardım edecek iş konusunda deneyimli bir kişi sayesinde maddi ve manevi olarak büyük ilerleme yapacağına, iş hayatında da çok büyük başarılar kazanacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine işarettir.

Rüyada her yere yıldırım düşmesi gördüyseniz:

  • Evli veya bir şekilde birbirine bağlı kişiler ilişkileri içerisinde kendilerini daha güvende hissedebilirler.

Rüyada her yere yıldırım düşmesi allah’ın kendisine istediği kadar evlat nasip edeceğine, bu evlatların kendisi için çok hayırlı çocuklar olacağına, kendisine ticaret ve meslek hayatında akıl danışılacak ustalığa ve uzmanlığa erişeceğine delalettir.

Rüyada yere yıldırım düşmesi sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, yardım etmek isteyen kişilerin yardımlarını geri çevireceğine yorulur.

Rüyada bir yere yıldırım düşmesi işlerinin gerileyeceğine, kar getiren işyerinin edilen zararın düzeltilmesi için alınan borç yüzünden çok büyük sorun yaratacağına, zor günler geçirileceğine, sevilen kişiler ile uzun süren tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına alamet eder.

Rüyada eve yıldırım düşmesi pek çok günaha ve kirli işe bulaşmasından dolayı da gelecekte acı çekip tövbe edeceğine, zarar edeceği bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyada gök gürültüsü yıldırım para, mal ve mülk konusunda çok iyi yerlere geleceğine, uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine alamet eder.

Rüyada yıldırım ve fırtına sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağına, sorun olarak karşısına çıkan durumları kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına rivayet eder.

Rüyada yıldırım gök gürültüsü garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine, bir sebeple ister istemez büyük üzüntü duyacağına, kendisine yardın etmedikleri için en yakın arkadaşlarına bile küseceğine delalettir.

Rüyada yıldırım düştüğünü sıkıntıların ve stresin sona ereceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakında kurtulacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments