Rüyada hiç tanımadığı bir eve gitmek

Rüyada hiç tanımadığı bir eve gitmek doğru yoldan çıkıldığı an itibariyle düşmanlarda artış görüleceğine, önünü göremez olacağına, bazı sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağına, çaresiz ve yalnız kalacağına, maddi anlamda zarar edeceğine, anne ve baba ile iplerin kopma noktasına geleceğine, hayalkırıklığı yaşayacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, onlar rahat etsin diye konforunu feda edeceğine, yardıma muhtaç olan herkese yardım edeceğine, rahatın kaçacağına rivayet eder.

Rüyada hiç tanımadığı bir eve gitmek gördüyseniz:

  • Akla yatkın olmayan işler peşinde koşan ya da ilkesel olarak size ters konularda onayınızı bekleyen kişilere direnç gösterebilirsiniz.

Rüyada hiç tanımadığı bir eve gitmek onlarla güzel, keyifli günler geçireceğine, gelecekle ilgili isabetli kararlar vereceğine, zenginliğe kavuşacağına işarettir.

Rüyada tanımadığı ölü görmek karşısına çok büyük fırsatların çıkacağına, yönetici konumuna yükselerek başka kişilere hükmedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada tanımadığı ile evlenmek çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, yönetici olacağına, bahtının ve geleceğinin kendisi için çok hayır getireceğine tabir olunur.

Rüyada tanımadığı birisini görmek işlerle ilgili sorunlu zamanlar yaşanacağına, üzüntülerinin biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada tanımadığı birinden dua almak sağlık sorunlarının uzaklaşması ile kişinin keyfinin yerine geleceğine, iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine, sıkıntılarla boğuşan bir akrabanın toparlanması için bir ortaklık kurulacağına rivayet eder.

Rüyada tanımadığı komşu görmek girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına ve kendisine hedef olarak koyduğu noktayı çok çalışarak ve azim göstererek kısa zaman içinde geçeceğine, ailesiyle birlik ve dayanışma içinde kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada tanımadığı bebeği emzirmek yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, başka sorun varsa ortadan kaldırılacağına alamet eder.

Rüyada tanımadığı biri ile sözlenmek insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments