Rüyada horoz kovalamak

Rüyada horoz kovalamak sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına, çok büyük başarılara imza atacağına, bu sayede kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine, hoşluk içinde olacağına, mutluluk bulacağına böylece yüreğine de su serpileceğine, bir sağlık sorunu yüzünden uzun bir süre boyunca hayata ara verileceğine, işlerinin yarıda kalacağına, yepyeni ve hayırlı iş kapıları açılacağına, kısmetlerinin çoğalacağına, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine delalettir.

Rüyada horoz kovalamak gördüyseniz:

  • Küçük gibi görünen şeylere ya da ayrıntılara önem vermeniz olası sorunları engellemenize yardım edebilir.

Rüyada horoz yemek borç batağı içinde, hasta, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına, hayır duaları alacağına, kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine, sevilen kişilerle kurulacak bir ortaklık sayesinde çok ses getiren işlere girileceğine yorulur.

Rüyada horoz avlamak sorunlarının ve sıkıntılarının çözümüne katkıda bulunacağına, çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda eş, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına delalettir.

Rüyada horoz beslemek rahatlık sağlayacak kararlar verileceğine, buna bağlı olarak aile hayatı ile ilgili çok güzel bir karar verileceğine tabir olunur.

Rüyada horoz sesi başına gelen kötü olaylardan ötürü çok huzursuz olacağına, orta yolu bulmak ve uzlaşmayı sağlamak için gayret göstereceğine yorulur.

Rüyada kör horoz görmek hane içinde tartışmaların başgöstereceğine, işlerin kısa süre içinde tepetaklak olacağına işaret eder.

Rüyada mor horoz görmek dileklerin yerine geleceğine, verilen emeklerin kısa süre içinde getiri sağlamak yerine zarar vereceğine delalet etmektedir.

Rüyada ak horoz görmek geçim derdinin kalmayacağına ve uzun zamandır askıya alınmış olan amaçların gerçekleşeceğine, hasta olanın da iyileşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada horoz uçması insanlar tarafından sevilen ve cana yakın bir arkadaşın istenmeyen bir duruma düşeceğine, çok mutlu olacağına, ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments