Rüyada iğne ile nakış işlemek

Rüyada iğne ile nakış işlemek bir sebeple bir süreliğine darboğaza düşüleceğine, insanlar arasındaki geçimin de çoğalacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, başarılı birçok çalışmaya ve projeye imza atılacağına, kazançlı kapıların açılacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayat yaşanacağına, işlerin canlanacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan destek olunacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşanacağına, başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine, işsiz ise işe gireceğine, çalışıyor ise de yeni bir işe başlayacağına, sevdiklerinden ayrı geçirdiği bir dakikanın bile kendisine azap vereceğine, ayrılığın sandığından da uzun olacağına alamet eder.

Rüyada iğne ile nakış işlemek gördüyseniz:

  • Diğerlerinin yaptığı değişiklikler nedeniyle siz zor durumda kalabilirsiniz.

Rüyada iğne ile nakış işlemek yıpranacağına, strese gireceğine, elinde bulunan imkânların bitmek üzere olacağına inanılır.

Rüyada nakış ipi görmek güzel, olumlu ve hayırlı gelişmeler yaşayacağına, sevdiği birini kırmaya yorulmaktadır.

Rüyada nakış almak bereketli bir döneme girileceğine, hayırlı yollar keşfedeceğine ve kişinin kendisine bolluğu nasip edecek girişimlerde bulunacağına delalet etmektedir.

Rüyada nakış makinası işlerinin hiç olmadığı kadar iyi bir hal alacağına, elinde olan parayı bir anda karşısına çıkan bir durumdan ötürü harcamak zorunda kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada iğneyle nakış işlemek kısmetin bollaşacağına, sorunların ve dertlerin en kısa süre içinde son bulacağına rivayet eder.

Rüyada nakış işleme görmek olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına, yaptığı iyiliklerin görülmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada dikiş nakış yapmak emeklerinin karşılığını alacağına, eğleneceği mekânlara ve kalabalıklara gireceğine işarettir.

Rüyada beyaz nakış işlemek bazen hile yapılıp iş görüşmelerinde öne geçileceğine, gelirinin de garanti altında olacağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments