Rüyada iki kimlik görmek

Rüyada iki kimlik görmek uğranılan zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, evine bereket geleceğine ve bahtının açılacağına, hataların düzeltileceğine, rüya sahibinin maddi anlamda tabir yerindeyse ne uzayacağına, sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına ve kendisiyle birlikte bütün ailesini rahata erdireceğine, çok mutlu olacağına, geçmiş yıllarda yaptığı kötü şeylerden ve işlediği günahlardan pişman olmasından ötürü bunların allah katında affedileceğine, bir sebeple çok zor günler geçireceğine, iş hayatında yaşadığı sıkıntıyı ister istemez ailesine de yansıtacağına, etrafındaki insanlara yardım edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada iki kimlik gördüyseniz:

  • Kendinizle ilgili her başlığa çeki düzen vermek isteyebilirsiniz.

Rüyada kimlik sorması ettiği duaların ve dileklerin kabul olacağına, kendini dinine daha fazla vereceğine, gidilen yolda toplumun tanıdığı ve takip ettiği bir kişi olunacağına delalettir.

Rüyada kimlik göstermek sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına, sağlık konusunda iyi haberler alınacağına işarettir.

Rüyada kimlik parçalanması rakiplerine kızmasına ve onlarla arasına duvar örmesine sebep olan davranışları huy edineceğine, herşeyin en kalitelisine sahip olacağına delalettir.

Rüyada kimlik yırtılması geçim sıkıntısına düşeceğine, illet hastalıklara yakalanıp kurtulamayacağına, onu doyasıya yaşayacağına inanılır.

Rüyada kimlik kontrolü sıkıntıların bir anda biteceğine, kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına yorulmaktadır.

Rüyada iki kimlik görmek İslami olarak günahlarının artacağına, sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine işaret eder.

Rüyada kimlik bulmak büyük emelleri olsa da eline geçecek paraların ancak günü kurtaracak kadar az olacağına fakat rızkının da hiçbir zaman kesilmeyeceğine, şansına ve kısmetine kendi eliyle mani olacağına, üzüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kimlik çıkartmak yaşamının bir dönemindekilerin hiçbir zaman hafızasından silinmeyeceğine, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments