Rüyada kimlik parçalanması

Rüyada kimlik parçalanması kişinin bu sayede garanti olacak kazanca, makama ve rızka sahip olacağına, iş hayatının çok iyi durumlara geleceğine, işlerinin de istediği şekilde yürüyeceğine, hoşgörülü biri olunacağına, garanti olacak kazanca, mutluluğa, huzura ve sıhhate kavuşacağına, düzgün giden işlerin kötü sonuçlar vereceğine, yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına, işle ilgili olarak bir zarar yaşanacağına, zararın bir türlü telafi edilemeyeceğine, sağlığının, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine rivayet eder.

Rüyada kimlik parçalanması gördüyseniz:

  • Aile içi tartışmaların dışında kalmanızda fayda var.

Rüyada kimlik göstermek sorun üzerine sorun yaşanacağına, yükseleceğine, bilgili kimse haline geleceğine ve hayatını en iyi şekilde yaşamayı başaracağına rivayet eder.

Rüyada kimlik sorması kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine, büyük bir hastalıktan dönüleceğine delalettir.

Rüyada kimlik çıkartmak evine haciz geleceğine ya da iflas etmesine neden olacak işlere soyunacağına, sevinçli ve  güzel haberler alınacağına, işlerin yakın bir zaman içinde açılacağına, girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine rivayet eder.

Rüyada kimlik almak yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, aile hayatı içinde istenen ve hayali kurulan ne varsa sahip olunacağına, yapılan hataların hızlı bir şekilde telafi edileceğine inanılır.

Rüyada kimlik yırtılması elindeki para ile gireceği büyük bir işte çok kazanç elde edeceğine, iş dünyasında acemi olan kişilere bilgi ve deneyim konusunda yardım edileceğine alamet eder.

Rüyada kimlik parçalanması doyasıya sefasını süreceğine, aile içinde anlaşmazlıklar yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada iki kimlik görmek rüya sahibinin maddi anlamda tabir yerindeyse ne uzayacağına, art niyetli kimselere rastlayacağına, kazalarla ve belalarla deyim yerindeyse burun buruna geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada kimlik bulmak stresli bir ortama gireceğine, büyük boyutta bir maddi zararla uğraşmak zorunda kalınacağına ve eldeki paranın deyim yerindeyse suyunu çekeceğine rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments