Rüyada iki tane göl görmek

Rüyada iki tane göl görmek başarıya ulaşacağına, baht açıklığına ve şansın döneceğine, kötü bir alışkanlığından kurtulacağına, zaferi ve başarıyı göğüsleyeceğine ve muradını alacağına, zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, birçok kişinin dikkatini çekeceğine, hayırlı bir şekilde yeni işlere girileceğine, aile bireyleri ile gireceği bir projede çok büyük zenginliğe kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada iki tane göl gördüyseniz:

  • Vizyonu olmayan veya sizi anlayamayan kişiler tarafından engellendiğinizi veya önünüzün kesildiğini hissedebilirsiniz.

Rüyada tane tane üzüm görmek uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine, çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada tane tane kar yağması verilecek emek sayesinde iş hayatında büyük bir kazanç elde edileceğine, kötü giden bir projenin başına geçirileceğine tabir olunur.

Rüyada tane tane mısır görmek uzun yıllar boyunca yardım ettiği insanların kendisine sırt çevireceğine, çok sevilen bir kişi olunacağına alamet eder.

Rüyada tane tane kar görmek başarılarının ve mutluluğunun önündeki tüm engellerin de ortadan kaybolacağına, sıkıntısız ve rahat bir hayata sahip olunacağına tabir olunur.

Rüyada tane tane nar görmek zahmetli bir işin sona ereceğine, iyi yürekli, kendisine güvenilebilecek dosta delalettir.

Rüyada üç tane gül almak herkes tarafından saygı göreceğine, maddi olarak çok büyük zarar göreceği bir işe girmek zorunda kalacağına delalet eder.

Rüyada bir tane muz görmek kısmetlerinin çok kısa zamanda tükeneceğine ve bu sebeple rüya sahibinin kendisinin atacağı her adımı önceden hesaplayarak atacağına, sorunların kısa sürede çözüme kavuşacağına delalet eder.

Rüyada üç tane ayı görmek ekmeğinin kesilmeyeceğine geçiminin de kolay olacağına, çok hayırlı ve özel çalışmalara imza atacağına alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments