Rüyada ilk kez adet olduğunu görmek

Rüyada ilk kez adet olduğunu görmek bir üniversitede hoca olunacağına, iş hayatında yaşadığı duraklamanın sona ereceğine ve büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı kazançlara ulaşacağına, gözlerinin mutluluktan parlayacağına ve acılarının da dineceğine, parasal darboğazdan kurtulup ferahlığa ve düzlüğe çıkılacağına, esenliğe ve ferahlığa kavuşacağına, parasal açıdan çok iyi şartlara ulaşacağına, endişe ettiği işlerin son bulacağına, sevilen kişiler ile büyük bir ortaklık kurulacağına alamet etmektedir.

Rüyada ilk kez adet olduğunu gördüyseniz:

  • Geleneksel veya alışılmış şekilde düşünürseniz bazı ilişkilerinizin kontrolünü ele almak isteyebilirsiniz.

Rüyada adet olduğunu bilmek kişinin öğrenimini uzun tutarak aynı zamanda İslami konularda da bilgi sahibi olacağına, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada ilk kez adet olduğunu görmek bir sebeple çok daha dikkatli ve akıllıca adımlar atarak uğrayabileceği zararları engelleyebileceğine, işlerin çok hayırlı kazançlar getireceğine, sorunlarının biteceğine, sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına, çevresindeki insanlardan biri ile hayırlı bir adım atacağına ve sonrasında dünyaevine gireceğine işaret eder.

Rüyada adet olduğunu kan görmek istediği her şeyi elde edebileceğine, maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına, başka kimselere de yardım edeceğine delalettir.

Rüyada gelinin adet olduğunu görmek dost olduğu düşünülen bir kişiden ihanet görüleceğine, kişinin muradına ereceğine ve hayattan yana en büyük beklentisini yaşama şansına nail olacağına tabir olunur.

Rüyada evlendiği gün adet olduğunu görmek yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına, yapılan işler sayesinde çok büyük paralar kazanacağına, çok hayırlı işlere girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada kızın adet olduğunu görmek şansının kendisinden yana olacağına ve kısmetlerinin hiç kesilmeyeceğine, hayali kurulan çalışmalara ve projelere bu sayede kavuşulacağına delalet etmektedir.

Rüyada arkadaşının adet olduğunu görmek olmadık bir sebepten ötürü babayla ters düşüleceğine, işyerinin kapanma tehlikesi yaşanacağına, hidayete ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir başkasının adet olduğunu görmek büyüklerine saygıda küçüklerine de sevgide artık hiç kusur etmeyeceğine, çok sorunlu günler geçireceğine delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.