Rüyada insanın sevgilisini görmesi

Rüyada insanın sevgilisini görmesi çok büyük kazançlar elde edip iyi yerlere geleceğine, elindeki imkanların artacağına, kendisini çok kötü hissedeceğine, evli kişiler için ise evdeki huzurun günden güne daha çok artacağına, dileklerinin ve hayallerinin de gerçekleşeceğine, sorunların ve engellerin biteceğine, ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine, bu başarının rüzgârıyla yeni bir işe soyunulacağına, fena insanlar ile bazı sorunlar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada insanın sevgilisini görmesi gördüyseniz:

  • Sizi destekleyen veya alkışlayan kişiler istediğiniz şekilde davranmanızın veya istediğiniz yolda ilerlemenizin önünü açabilirler.

Rüyada insanın sevgilisini görmesi şansının yaver gitmesi ile birlikte iyi bir şekilde devam eden işlerin daha iyi bir hale geleceğine, yardıma muhtaç olan insanlara yardımcı olduğuna, elinde bulunan imkânları hak yolu için kullandığına ve ettiği duaların allah katında karşılığını bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin insanın sevgilisini görmek daha önce yaptığı bazı çalışmaların devamını getirmeye çalışacağına, nefretin ve düşmanlığın çoğalacağına delalettir.

Rüyada evli bir insanin eski sevgilisini görmesi kendi çıkarları uğruna sevdiği bir arkadaşı hakkında yalanlar söyleyeceğine, beklediği haberin gelmeyeceğine işaret eder.

Rüyada sevdiği insanın eski sevgilisini görmek maddi güç sahibi olacağına ve böylece ticaret hayatında kendisiyle mücadele halinde olan kişileri de etkisiz hale getireceğine, evlilerin eşleri ile her günlerinin neşe ve keyif içinde geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada insanın eski sevgilisini görmesi sosyal hayat içerisinde istenmeyen olayların ortaya çıkacağına, rızkının genişleyeceğine, bankadaki hesabının kabaracağına delalet etmektedir.

Rüyada sevgilisini görmek onlarla bir daha ayrılmamak üzere bir araya geleceğine, çektiği sıkıntıların sona ermesi için oturup eşiyle konuşması ve bazı kararlar alması gerektiğine aksi takdirde bu sorunların devam edeceğine delalet eder.

Rüyada abi ve sevgilisini görmek iş konusunda kişinin paraya ihtiyacı kalmayacak kadar kazanacağına, kendisini bu konuda çok şanslı göreceğine ve daha önce hiç yaşamadığı kadar özel duyguları yaşayacağına alamet eder.

Rüyada sevgilisini saklamak çok hayırlı işlere girileceğine, çok büyük ve başarılı işler ile gelecek için çeşitli çalışmalar yapılacağına rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments