Rüyada sevgilisini saklamak

Rüyada sevgilisini saklamak hikmetli ve âlim insanlar arasında yer alacağına, dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine, binbir zahmetle dikilen fidanların meyve vereceğine, işlerinde başarısızlığa düşeceğine, işlerinin azalacağına, düzeninin bozulacağına, borçlarının artacağına ve bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine, mutluluktan, sağlıktan, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, aile bireyleri ile çok mutlu olacağına ve aile içinde büyük sevinç yaşayacağına, kazancını birkaç kat arttıracağına, sağlık ve huzur dolu bir döneme gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevgilisini saklamak gördüyseniz:

  • Deneyimleriniz yaşamın tadına varmanız için gerekli desteği sağlıyor.

Rüyada sevgilisini bırakmak üzüntülerini ve acılarını unutacağına, hayatının yoluna gireceğine yorulur.

Rüyada sevgilisini kovmak ilerleyeceğine ve el üstünde tutulma şansına hâsıl olacağına, huzurlu ve mutlu bir ortamda kendisini çok rahat bir hayat süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevgilisini saklamak yaşadığı yerden uzak kalacağına ve özlem çekeceğine, atılacak bütün adımların hayırlı yollar açacağına tabir olunur.

Rüyada sevgilisini görmek arkasının daha sağlam hale geleceğine, girişimde bulunduğu işlerden zaferlerle çıkacağına, bir arabulucu gibi davranarak ortamı sakinleştireceğine işaret etmektedir.

Rüyada abi ve sevgilisini görmek çok büyük sorunlar yaşayacağına, maddi ve manevi olarak çok büyüyeceğine inanılır.

Rüyada sevgilisini öpmek büyük paralara sahip olacağına, bir sebeple sırada bekleyen işlerin erteleneceğine delalet eder.

Rüyada sevgilisini eve almak parasal sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, başarıya ve zafere doymayacağına işaret eder.

Rüyada sevgilisini öldürdüğünü görmek yönetici vasıflı bazı kişilerin dikkatini çekeceğine, bu kişilerin destek vermesi ile yeni bir işe başlayacağına, yoksulluğa delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments