Rüyada işlerinin ters gitmesi

Rüyada işlerinin ters gitmesi doğru düzgün karar vermekte bir türlü başarılı olamayacağına, girdiği bir ortaklık sayesinde işlerini daha da büyüteceğine ve çok saygın bir iş markası olacağına, çok mutlu olacağına ve rahata ereceğine, bekar kişiler için, gidilecek yerde tanışılan biriyle evlilik yapılarak o şehre veya ülkeye temelli yerleşileceğine, sevilen bir akrabanın ihanetine uğrayacağına ve akademik alanda büyük çabalar sonucu sahip olunan mevkinin kaybedileceğine, gözyaşını silmesine ve elinin de darlıktan kurtulmasına vesile olacağına, kinin ve nefretin de ortadan kalkacağına, çok büyük ve hayırlı işlere gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada işlerinin ters gitmesi gördüyseniz:

  • Gayret, girişim veya hareketleriniz takdir görebilir ya da bazı konularda gereken desteği bulabilirsiniz.

Rüyada işlerinin ters gitmesi bütün maksatlarının gerçekleşmesi, kişinin aile içinde çok küçük şeylerden çıkan tartışmalar nedeni ile sıkıntılar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada işlerinin açıldığını görmek kendini bilerek, her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine, değerlerine sahip çıkarak yaşayacağına, deyim yerindeyse paraya ve mala tapar olacağına, zengin olmak için suç işlemekten de çekinmeyeceğine yorulur.

Rüyada işlerinin arttığını görmek işlerinin gerileyeceğine, elinin sıkışacağına, elinin kolunun bağlanacağına, kendisini çok çaresiz ve çözümsüz hissedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada işlerinin yoğun olduğunu görmek eğer rüyayı gören kişinin bir düşmanı varsa, düşmanını alt edeceğine, canını ve malını hiçe sayacağına inanılır.

Rüyada işlerinin bozulduğunu görmek çok güzel işlere girerek kariyerinde yeni yeni sayfalar açacağına, işlerin kısa sürede yoluna gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada babanın işlerinin bozulması yağmur yağmamasına, geçmişten gelen tüm sıkıntıların ve borçların sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin işlerinin bozulduğunu görmek de geleceği için isabetli olacak bir iş yapma fırsatı elde edeceğine, çok büyük mutluluk duyacağına işaret etmektedir.

Rüyada işlerinin yolunda gitmediğini görmek işlerinin azalacağına, hanesindeki rızkın eksileceğine, aile ve özel hayatının sorunsuz geçeceğine, isteklerinin ve heveslerinin gerçekleşeceğine, heyecanlarının ve sevincinin de hiçbir zaman yarım kalmayacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments