Rüyada işyerinde çamaşır yıkamak

Rüyada işyerinde çamaşır yıkamak yeteri kadar sağlıklı ve rahat olacak aşamaya yakın bir zamanda geleceğine, çok büyük miktarda paralar kazanacağına, bu sayede bütün sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, ailesi ile birlikte bir ömür boyu mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, başarısız ve mutsuz olacağına, birçok engelin aşılacağına, gerçekleşmesi zamana bağlı bazı şeylere zengin olunması sayesinde kolayca gerçekleşeceğine, insanların kendisinden yol soran kimse haline geleceğine, sıkıntıların kısa süre içinde biteceğine, daha fazla kazanç getireceğine, hafifleyeceğine, ruhunun iyileşmesi sayesinde bedeninin de şifa bulacağına rivayet eder.

Rüyada işyerinde çamaşır yıkamak gördüyseniz:

  • Sözünü tutmayan kişiler sıkıntı yaratabilir.

Rüyada işyerinde çamaşır yıkamak gözünün ve ufkunun da açılmasına vesile olacağına, aile hayatının sorunsuz olacağına işarettir.

Rüyada çamaşır makinesine çamaşır yıkamak güvenlikli bir siteye taşınılacağına, her iki tarafın da çok üzüleceğine tabir olunur.

Rüyada çamaşır ipinde çamaşır görmek kişinin kazancının çoğalacağına, yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına, zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine inanılır.

Rüyada çamaşır makinesine çamaşır atmak sağlığının ve işlerinin bozulacağına, düşman olduklarına duyduğu kini bitireceğine, hayatından nefret duygusunu atacağına yorulur.

Rüyada çamaşır makinesine çamaşır attığını görmek haneden birinin ayrılacağına, karşılıklı olarak ayrılıkların yaşanacağına delalettir.

Rüyada merdaneli çamaşır makinesinde çamaşır yıkamak insanların dikkatini kendi üzerine toplamak ve egosunu tatmin etmek içi bunu ulu orta her yerde, olur olmadık anlarda beyan edeceğine, hayırlı insanlar ile tanışılacağına ve engel olan insanlara rağmen mutlu bir hayat sürüleceğine tabir olunur.

Rüyada çamaşır makinesi ile çamaşır yıkamak hayırlı kişilerle tanışılacağına, bir sebeple çok büyük sorunlar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada çamaşır suyu ile çamaşır yıkamak rüyayı gören kişinin artık kaderinin yüzüne güleceğine, iş konusunda deneyimli biri ile kurulan ortaklığın işleri çok iyi yerlere getireceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments