Rüyada kadın ile tanışmak

Rüyada kadın ile tanışmak yüksek makamlara geleceğine, maddi ve manevi olarak kendisini çok geliştireceğine, fikirlerinin çatışacağına ve bu kimselerle muhabbetinin biteceğine, size başarı getirecek adımlar atmanıza, sevdiği insanlarla arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, can ciğer olduğu kişilerle kavgalar ve küskünlükler yaşanacağına, mubah olan kavramlardan ve gerçeklerden uzaklaşacağına, allah’ın helal kılmadığı işlere gireceğine, geçim derdinden kurtulacağına, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, alın terinin karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada kadın ile tanışmak gördüyseniz:

  • Biraz rahat olmakta fayda var.

Rüyada laz kadın adeta sinirden küplere bineceğine, zorluklar ve sıkıntılar yaşayacağına ve fakirleşeceğine işarettir.

Rüyada kadın cin başkalarının kaderinde de etki yapabilecek önemli bir konumda olacağına, işleri büyütme sürecine girileceğine yorulur.

Rüyada kadın ihya karşısına çıkan bazı kötü olaylardan sonra güzel bir döneme gireceğine, uzun bir zaman boyunca büyük sorunlar yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada dul kadın evlenmesi hoşluk içinde olacağına, hayır duaları alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada kadın akrabalar uzun zamandan beri büyük bir istekle istediği herşeye kavuşacağına, kaderinin değişip, yüzünün güleceğine delalet eder.

Rüyada iri gözlü kadın zorlukların ve zorunlulukların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, hoşluk içinde olacağına, mutluluk bulacağına böylece yüreğine de su serpileceğine tabir olunur.

Rüyada kadın oynaması rahat edeceği, huzurlu ve mutlu olacağı günlerin geleceğine, zaman içinde kendisini daha iyi yerlerde bulacağına delalet eder.

Rüyada adetli kadın tüm kederinin uçup gideceğine, elinde avcunda ne varsa satmak zorunda kalacağına delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments