Rüyada adetli kadın

Rüyada adetli kadın problemlerinin de çözümlerine kavuşacağına, iş hayatında zararlı adımlar atılacağına, aydınlık bir döneme girileceğine, zararların telafi edileceğine, hayallerin gerçekleştirileceğine, evlat sahibi olunacağına, bir sebeple ister istemez büyük üzüntü duyacağına, atılan adımlar sayesinde işlerin çok büyük başarılar getireceğine, düşmanların yenilgiye uğratılacağına, sorunların çözüleceğine, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, hayatına güzellik, heyecan, eğlence ve renk geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada adetli kadın gördüyseniz:

  • Baskılar yıldırıcı olabilir ya da bazı kişilerin planlarındaki değişiklikler size sıkıntı yaratabilir.

Rüyada adetli görmek yeni arkadaşlıklar kuracağına, yeni mekânlara gireceğine, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada adetli olmak külfeti olan, kişiye rahatsızlık veren insanlardan kurtulacağına, ağız tadının yerinde kalacağına, hayatının afiyette geçeceğine tabir olunur.

Rüyada adetli kadın sağlığından olacağına, yeni fırsatlar sunulacağına işarettir.

Rüyada başkasını adetli görmek yarar sağlayanların ise çok küçük bir kazanç getireceğine, iş dünyasında çok sağlam ve sarsılmaz bir mevki edinileceğine rivayet eder.

Rüyada adetli mezarlığa gitmek istenen ve hayali kurulan yaşama kavuşulacağına, arzu edilen bütün hedeflerin gerçekleştirileceğine, hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada karısını adetli görmek zenginleştikçe ihtiyaç sahiplerini de gözeteceğine ve örnek olacağına, karamsar olacağına, canının derdine düşeceğine tabir olunur.

Rüyada adetli olduğunu görmek onu helalinden kazanarak huzur içinde yiyeceğine ve bundan sonra da çok çalışıp emeklerinin karşılığı olarak bolluk, bereket, rahatlık, konfor ve lüks içinde yaşayacağına, sonunda tahmin edilenden daha büyük bir sıkıntıyla yüz yüze gelineceğine alamet eder.

Rüyada adetli pedi görmek geçim sıkıntısından, yokluktan ve fakirlikten kurtulacağına, daha rahat şekilde harcama ve alım yapacağına, afiyette olacağına, feraha ereceğine, elinin bollaşacağına, işinin gücünün yaver gideceğine delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments