Rüyada kaka lekesi görmek

Rüyada kaka lekesi görmek çok büyük ve hayırlı işlere girileceğine, yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine, çektiği sıkıntıları yakın bir zaman içinde hiçbir sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına, yaşanacak bir sağlık sorununun kısa süre içinde çözüme kavuşacağına ve ferah bir döneme girileceğine, sorunların çözüme kavuşacağına, çalışmaların ve projelerin beklentilerin üstünde başarı getireceğine, kimselere muhtaç olmadan, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirerek çok büyük kazanç elde edeceğine, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakında çok daha iyi bir konuma gelmesini sağlayacağına, insanların hayran kalacağı işler ortaya koyacağına delalettir.

Rüyada kaka lekesi gördüyseniz:

  • Size sanki bilgileriniz eksikmiş gibi gelebilir.

Rüyada kaka lekesi görmek söz nedeniyle üzüntü yaşayacağına, gelişeceğine, hayırlı rızık, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada iç çamaşırında kaka lekesi görmek evde tatlı bir telaş yaşanacağına, zararın telafi edileceğine ve eşlerin arasının hiç olmadığı kadar iyi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kilotta kaka lekesi görmek devlet kurumlarından birinde işe başlanacağına, hayırlı bir işe iştirak edileceğine, bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına ve sıkıntıların biteceğine inanılır.

Rüyada kilotunda kaka lekesi görmek borçların ödeneceğine, sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, büyük işlere girileceğine, maddi ve manevi olarak büyük ferahlık yaşanacağına yorulur.

Rüyada kaka yapmak kaka görmek maddi ve manevi olarak çok iyi bir konuma ulaşılacağına, karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına ve rakiplerinin kendisini yenmesi nedeni ile başarısının düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ter lekesi durgun giden işlerin açılacağına, geçim derdinin biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada el lekesi önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kafasına koyduğuna ulaşacağına işaret eder.

Rüyada göz lekesi kötü günlerin biteceğine, mutlu olacağına, rızık elde edeceğine işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.