Rüyada kalın beyaz hortum görmek

Rüyada kalın beyaz hortum görmek iş hayatında herkesin saygı gösterdiği bir kişi olacağına, büyük bir proje ortaya koyacağına, karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, büyük miktarlarda paralar kazanacağına, kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine, verilen emeklerin boşa gideceğine, çıkacağı bir yolculuktan büyük bir sorunla döneceğine, kardeşlerden birinin canını sıkan bir olayın daha kötü bir hal alacağına, gürültü patırtı ve huzursuzluk içinde geçeceğine, büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına, hayallerine ve isteklerine kavuşacağına, girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kalın beyaz hortum gördüyseniz:

  • Kafanızdan geçen şeyler üzerinde dikkatle düşünülmesi gereken fırsatlar olabilir.

Rüyada kalın beyaz hortum görmek saygın ve ünlü biri olacağına, aynı sorunlardan muzdarip olunan kişiler ile biraraya gelineceğine yorulmaktadır.

Rüyada kalın hortum görmek art niyetli kimselerin oyununa geleceğine, kendisine sorun yaratan olayların kısa süre içinde son bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada beyaz hortum yaptığı işte kazandığı paralarla başkalarına da faydalı  olacağına ve hem kendisini hem ailesini yeni bir şehre götürecek bir karar vereceğine, cebine giren paranın miktarının günden güne artacağına işarettir.

Rüyada uzun beyaz hortum görmek dinine bağlı kalacağına, musibetlerden, sıkıntılardan, zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine yorulmaktadır.

Rüyada beyaz kalin perde görmek başarılarının artacağına, işlerinin hafifleyeceğine, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüyada beyaz hortum görmek hayırlı ve güzel şeylerin kısa süreli olarak rafa kalkacağına, mevkie edineceğine yorulmaktadır.

Rüyada kalın beyaz ip görmek böylece başarı, kazanç, saygınlık, şöhret elde edeceğine, yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşın destek olacağına işarettir.

Rüyada gökyüzünde beyaz hortum görmek ancak daha sonra ortaya çıkan dini duygulara cevap vereceğine hem kendi iç dünyasının ferahlayacağına, kazancın azalmasına sebep olan bir durumun ve gereksiz harcamaların ortadan kaldırılacağına işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.