Rüyada kamyon şöförü ile konuşmak

Rüyada kamyon şöförü ile konuşmak kendisini çekemeyen ve kıskanan insanların yaptığı kötülükleri bertaraf edeceğine, işsiz olarak geçen zamanların zararını çıkarmak için kendisini çok yoracağına, evini geçindirmek ve hayatını sürdürmek için alınteri dökerek kazanç elde edeceğine, ticaretinin açık, kazancının da garanti ve sabit olacağına, hiçkimsenin yapmaya cesaret edemeyeceği bazı işlere gireceğine, her zaman doğru olanın peşinden gidileceğine, insanlardan kaçılıp dört duvar arasında kalınacağına, eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, güzel günler yaşanacağına, başarılı ve hırslı oluşu sayesinde ticaret hayatının önde gelen isimleri arasında yer alacağına, neşesinin ve rahatının yerine geleceğine tabir olunur.

Rüyada kamyon şöförü ile konuşmak gördüyseniz:

 • Yanlış kararlar alabilirsiniz.

Rüyada kamyon şöförü ile konuşmak parasal olarak çok sorunlu ve büyük zarar görülecek bir döneme girildiğine, bu yüzden yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, iş hayatına destek veren kişilerin desteklerini çekeceklerine, bu yüzden eldeki bir işte zarara düşüleceğine, anne ya da babanın bir sağlık sorunu ile uğraşmak zorunda kalacağına işarettir.

Rüyada kamyon şoförü olduğunu görmek bununla birlikte tüm iç dünyasının alt üst olacağına, üzüleceğine, haram mala delalettir.

Rüyada kamyon şöförü olmak kendisini daha huzurlu bir hayata hazırlamak için gereken şartları sağlamak isteyeceğine, bir kere yaptığı hataya bir daha yapmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada kamyon şoförü görmek kişinin ümidini kaybederek pes etme noktasına geleceğine, huzur ve rahatlık sağlayacak bir ortam içinde bir yuva kurulacağına, stres ve sinirden uzak durulacağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada tır şöförü kazancın günden güne artacağına, rakipsiz hale geleceğine, variyeti ile herkesi kıskandıracağına alamet eder.

Rüyada dolmuş şoförü yaşadığı sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına, sıkıntılarının ve sorunların son bulacağına tabir olunur.

Rüyada minibüs şoförü görmek eğitimle ilgili verilecek bir karar üzerine yurt dışına çıkılacağına,  yeni bir hayat kurulacağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine, geçimi zorluklarla kazanacağına tabir olunur.

Rüyada dolmuş şöförü olmak büyük başarılar kazanmak için çıktığı yolda hiç beklemediği kadar güzel günler ve hayırlı çalışmalar göreceğine, maddi ve manevi olarak rahata erileceğine rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

4 yorum “Rüyada kamyon şöförü ile konuşmak

 1. Merhabalar Rüyamda bir yerden geçerken( yeni yapılan inşaat altından) geçiyorum daha sonra kamyona biniyorum ama inecem bu şoför bilinçli yolu değiştiriyor.. beni yanlış yola sokuyor benim elimdede kahverengi bıçak var (meyve bıçağı ucu yuvarlak ) benle konumaya basliyor ama asılıyor..bende korkuyorum. Sonra uyandim..yorumlarsaniz sevinirim..tesekkurler ..

  • Allâme der ki,
   Görülen rüya işe, kazanmaya ve sohbete yorulur. Rüya tabirine göre eline geçen kazancı kendi işini kurmak için kullanacağına; kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına; sevdikleriyle bir araya gelip hoş sohbette olacağına işarettir.

 2. Rüyamda bir sürü kamyona benzeyen araçların hızla yoldan geçtiğini gördüm sonra o kamyonlardan birini durdurdum ve onunla konuştum kamyonun tepesinde bir koyun vardı ve ben koyunu satın almak istedim ama cüzdandan para çıkaran karşı taraftı yorumlarmısınız ?

  • Allâme der ki,
   Rüyanız yaşantıya, rakibe ve hayırlara delalet eder. Rüya tabirine göre daha iyi yaşantıya ve geçime kavuşacağına; rakiplerinin çok daha ilerisinde bir konuma geleceğine; beklediği bir yolcudan hayırlı haberler alacağına delalettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.