Rüyada kanatlı erkek bebek görmek

Rüyada kanatlı erkek bebek görmek kendi işinin başına geçip, kendi patronu olacağına, büyük paralar kazanarak, zamandan da kar edeceğine, yalana dolana itibar ve tenezzül etmeyeceğine, hane içindeki huzurunun bozulacağına, borçların yükünü artık kaldıramaz olacağına yani buhran dolu, ağır günler geçireceğine, eline geçen her fırsatı değerlendirerek toparlanmak istese de bir türlü başaramayacağına, rakiplerinin üzüleceğine, yeni işlere girişileceğine, nankörlük, vefasızlık, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına, hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, kötü bir alışkanlığından kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada kanatlı erkek bebek gördüyseniz:

  • İstikrarsız kişiler yıpratabilir, huzuru korumak için elinizden geleni yapmalı, uzlaşmacı olmalısınız.

Rüyada kanatlı erkek bebek görmek seven, mutlu ve huzurlu biri olacağına, ortak olarak girdiği işten ortağının yapacağı bir hata yüzünden kısa bir süre içinde ayrılacağına, bu ayrılıktan sonra maddi olarak çok zor bir döneme gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada kanatlı bebek çok daha iyi işler yapmak için yakında bir haber alacağına, deyim yerindeyse başında uğursuzluğun kol gezeceğine rivayet eder.

Rüyada beyaz kanatlı bebek görmek sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına ve yüzün güleceğine, sorunlarını bitireceğine, yaptığı işlerde zirveye oynayacağına alamet eder.

Rüyada kanatlı bebek görmek başarıların her geçen gün çoğalacağına, rüya sahibinin dost meclislerinde arkadaşları ile toplanacağına yorulmaktadır.

Rüyada melek kanatlı bebek görmek üzüleceğine, zor durumda kalacağına, çok büyük bir çalışma temposu içine gireceğine, yaptığı işte her zaman en iyisi olmak için çabalayacağına alamet etmektedir.

Rüyada kanatlı erkek görmek hayatının güllük gülistanlık geçeceğine, aile bireylerine bu sayede çok büyük yardımlarda bulunulacağına inanılır.

Rüyada kanatlı erkek melek görmek beklenen kötü bir sürprize rağmen yola çıkılacağına, her çalışmanın büyük başarılar kazandıracağına rivayet etmektedir.

Rüyada bebek erkek bebek görmek kişinin maddi anlamda gücünü kaybederken bu durumun aynı zamanda iç dünyasından da pek çok şey alıp götüreceğine ve mutsuz olmasına neden olacağına, muradına ereceğine, daha önce hiç sevinmediği kadar sevineceğine, tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments