Rüyada kaptan kaba su boşaltmak

Rüyada kaptan kaba su boşaltmak iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine ve rüya sahibinin arkasından dua edenlerin çoğalacağına, her zaman için ailesini geçindirmenin yollarını bulacağına, zararların telafi edileceğine ve iş hayatının gün geçtikçe daha iyi olacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin sona ereceğine, spor yapmaya başlanılacağına, şansın yüzüne güleceğine ve hiç beklemediği bir anda hayal ettiği şeylere kavuşacağına, kendisini kurtuluşa götüreceğine, birçok konudaki problemlerin bir anda çözüme kavuşacağına, para hesabı yapmadan harcama yapmanın rahatlığına kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada kaptan kaba su boşaltmak gördüyseniz:

  • Bazı fikir veya yöntemlerinizin sorgulanması veya eleştirilmesi hoşunuza gitmeyebilir.

Rüyada kaptan kaba su boşaltmak her işinde yeni bir kimlik ortaya koyarak yenilik ve farklılık yaratacağına, mallarının ve kazancının çoğalacağına tabir olunur.

Rüyada kaptan su dökmek maddi sorunlar yüzünden sıkıntıya girileceğine, hayırlı işlerde yer alacağına işaret eder.

Rüyada büyük kaptan su içmek işlerinin günden güne bozulacağına, başarılı bir kişi olacağına, yaptığı işlerle çok ses etireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kaptan pilot görmek para yerine geçen herhangi bir belgenin karşılığı olmadığına dair bir haber alınacağına, ağız tadını bozacak ve arkadaşlar arasında büyük bir tartışmaya sebep olacak bir işe evet denileceğine, yakın bir arkadaş tarafından yarı yolda bırakılacağına, kötü niyetli bir kişinin çıkaracağı bir dedikodu ile uğraşılacağına ve manevi olarak sıkıntılı bir dönem geçirileceğine inanılır.

Rüyada gemi ve kaptan görmek yüzünün hep güleceğine, kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına, eş ve evlat sahibi olacağına aynı zamanda ailesini de iyi şartlarda yaşatacak bir mesleği ifa edeceğine tabir olunur.

Rüyada kendini kaptan olarak görmek borçların kolaylıkla kapanacağına, mutluluk dolu haberler alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada kaba sıçmak karşısına iyi insanların çıkacağına, girdiği bazı işleri en iyi yerlere getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada kaba davranmak ancak daha sonra verilecek bir karar yüzünden hiç beklenmeyen durumlarla karşılaşılacağına, bir istek üzerine girdiği bir işte çok hayırlı ve güzel bir geleceğe sahip olacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments