Rüyada kara zeytin görmek

Rüyada kara zeytin görmek zor ve çok sıkıntılı durumlar yaşayacağına, rüyayı gören kişinin, büyük bir emek vererek ve çok büyük azim göstererek başarıya ulaşacağına, uğradığı zararın yakın bir zamanda telafi edileceğine, kötü durumların ve sıkıntıların geride kalacağına, moralin bozulacağına, sürekli olarak emirler veren rüya sahibinin pek çok kişiyle arasının açılacağına, epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine, eline çok hayırlı fırsatlar geçeceğine bu sayede bolluk, bereket ve zenginliğe kavuşacağına, haneye giren küçük bir miktar para sayesinde derin bir nefes alınacağına ve devamının da geleceğine, çevresindeki insanlardan biri ile hayırlı bir adım atacağına delalet eder.

Rüyada kara zeytin gördüyseniz:

  • Belli bir kurum, kuruluş ya da otorite konumundaki kişilerle ilişkilerinizde olasılıkları iyi hesaplamanız gerekiyor.

Rüyada kara zeytin görmek zahmetli durumların sona erdirileceğine, borçlarınızı ödemede kolaylık yaşayacağınıza, kazancının artacağına delalettir.

Rüyada kara zeytin toplamak aile hayatının hiç olmadığı kadar güzel olacağına, yüzünü güldürecek kısmetlerini de arttıracak adımlar atacağına delalet eder.

Rüyada kara zeytin kaçırılan fırsatlar yüzünden uzun zamandan beri yapılmak istenen bir projenin askıya alınacağına, rüyayı gören kişinin gönlüne ve kafasına göre bir kişi ile birliktelik yaşayacağına delalettir.

Rüyada kara zeytin yemek başarısının artacağına, gözünün hiçbir şeyde kalmayacağına, canın çektiği herşeye kolaylıkla ulaşacağına ve de gözünün gördüklerine de sahip olabileceğine işaret eder.

Rüyada kara zeytin almak başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına ve böylece kişinin rahat edeceğine, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına işaret eder.

Rüyada yeşil zeytin siyah zeytin görmek umutlarının da tükeneceğine, her geçen gün daha sağlam ve kazançlı işlere imza atılacağına alamet eder.

Rüyada zeytin ağacından siyah zeytin toplamak kısa süre içinde tatsız bir durumla karşı karşıya kalınacağına, bunun kendisi için büyük şans olacağına rivayet eder.

Rüyada zeytin ağacından yeşil zeytin yemek hayırlı bir sürece girileceğine, kişinin geri planda kalacağına delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.