Rüyada kardeşinin nehre düştüğünü görmek

Rüyada kardeşinin nehre düştüğünü görmek bir sebeple başka yollar aranacağına, hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine, başta umutları olmak üzere sahip olduğu maddi ve manevi değerleri kaybedeceğine, bir suçun ya da iftiranın kişiye ruhsal olarak, şeref, haysiyet gibi duygularına zarar vereceğine, zor bir durumun üstesinden gelmeye, uzun zaman olumlu haber beklediği bir yerden olumsuz ve kötü bir cevap alacağına, çok saygın bir kişi olarak yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine ve çok sevineceği bir olayla karşılaşacağına inanılır.

Rüyada kardeşinin nehre düştüğünü gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişilerin koşullarını iyileştirmek için çabalayabilirsiniz.

Rüyada kardeşinin nehre düştüğünü görmek hain bir kişi tarafından oyuna getirileceğine, huzurunun ve rahatının ömür boyu süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin nehre düştüğünü görmek karşısına kendisine hayır, mutluluk, huzur getirecek birinin çıkacağına, endişe ettiği bazı konuların yakın zamanda çözüme kavuşacağına yorulur.

Rüyada büyük nehre düştüğünü görmek sorunların üstesinden geleceğine, tartışma yaşadığı kişilerle arasını düzelteceğine, sıkıntı getiren bir durumu düzelteceğine, işleriyle ilgili çok başarılı kararlar vereceğine, cebine giren paranın miktarının günden güne artacağına alamet eder.

Rüyada nehre düştüğünü görmek rakiplerin her konuda fark atacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, kendisini çok üzgün hissettiği zamanların son bulacağına, her zaman çok mutlu olacağına ve rahat edeceğine işaret eder.

Rüyada çocuğunun nehre düştüğünü görmek sevdiklerine ihanet etmeyeceğine, kimsenin arkasından gıybet etmeyeceğine ve hiç kimseye iftira atmayacağına, hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere sürükleyeceğine ve yaşamını neredeyse baştan aşağı değiştirmesine vesile olacağına alamet etmektedir.

Rüyada eşinin nehre düştüğünü görmek insanları kurnazca kandıran, samimiyetsiz ve iki yüzlü birine, eline çok hayırlı fırsatlar geçeceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına tabir olunur.

Rüyada bir nehre düştüğünü görmek onlar sayesinde moral bulacağına, neşeleneceğine, sevgi dolu haberler alınacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil nehre düştüğünü görmek zevki sefa içinde yaşayacağına, ailesiyle birlikte uzun ve mutlu günler geçireceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve çok güzel günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments