Rüyada karımın sigara içtiğini görmek

Rüyada karımın sigara içtiğini görmek aile saadetini de hiçe sayarak hareket edeceğine, yalan söyleyeceğine ve bu tip durumlar yüzünden iş konusunda da büyük sıkıntılar yaşayacağına, arzu ve isteklerine kavuşacağına, kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına ve ferahlığa erileceğine, sıkıntıların ve sorunların çok kısa zamanda sona ereceğine, yaptıklarının da tatsız olaylara ve sonuçlara varacağına, herkesin hayır duasını almaya nail olacağına, değer verdiği gibi kıymet göreceğine, maddi ve manevi olarak bazı sorunlarla karşılaşılacağına, insanların eskisinden daha çok dikkatlerini çekeceğine delalettir.

Rüyada karımın sigara içtiğini gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda yanlış tutumlara girmekten kaçınmalısınız.

Rüyada karımın sigara içtiğini görmek sıkıntılı ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, çok üzüntülü ve endişeli olaylar ile karşılaşılacağına ve ruhsal olarak çok kötü durumlara düşeceğine, bir sebeple çok zarar göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada tabirleri sigara içmeyen birinin sigara içtiğini görmek uzun bir süre boyunca mutlu olan rüya sahibinin, daha sonra bu kişinin karakteri ve baskısı altında ezildiğini farkedeceğine, zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, rahat bir döneme girileceğine, aile bireyleri arasındaki tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, türlü sebeplerle askıya alınmış olan bir projenin sonlandırılacağına delalettir.

Rüyada sigara içmeyen birinin sigara içtiğini görmek bencillikten uzak bu yaşamda sıkıntı çekmeden ve dara düşmeden yaşayacağına, dinini yaşayacağına, faydalı şeyler yapacağına, helal lokma yiyeceğine yorulur.

Rüyada sigara içtiğini saklamak hayata başka pencerelerden de bakmayı bileceğine, ruhsal olarak hastalık yaşayacağına ve günden güne daha kötüleşeceğine işaret eder.

Rüyada sigara içtiğini duymak yardım çağrısında bulunan kişilere cevap verileceğine ve bol bol dua alınacağına, daha iyi bir müslüman olmak yolunda ilerleme kaydedeceğine yorulur.

Rüyada annenin sigara içtiğini yakın zaman içinde verilecek bir karar doğrultusunda yeni bir şehre taşınılacağına ve iş hayatında çok kazanç elde edileceğine, dertlerinin şifasına, sorunlarının çarelerine, problemlerinin de çözümlerine ulaşacağına rivayet eder.

Rüyada yeğeninin sigara içtiğini görmek rüya sahibinin üzgün, moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine bu nedenle bir süre sokağa çıkamayıp eve bağlanacağına, moralin bozulacağına alamet eder.

Rüyada bir insanın sigara içtiğini görmek çalışmalardan pek getiri alınamayacağına, sevilen kişilerle bazı konularda ters düşüleceğine, deneyim kazanacağına ve yaşama karşı daha güçlü, sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments