Rüyada karısı ölmek

Rüyada karısı ölmek daima zinde ve genç kalacağına, içinde bulunduğu büyük sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına, başkasının hakkına göz dikileceğine, yine de hayatta istediği bazı şeylere sahip olacağına, kısa vadede olmasa bile uzun vadede büyük maddi kazanç sağlayacağına, kendisine yeni bir iş bulacağına, daha fazla yakınlaşacağına, sıkıntı çekeceğine delalet eder.

Rüyada karısı ölmek gördüyseniz:

  • En güvendiğiniz durumlarda bile tökezleyebilirsiniz.

Rüyada karısı ölmek rahatının, sağlığının ve moralinin de yerine geleceğine, sıkıntılarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada al karısı görmek atılacak bir adımda yapılan büyük bir hata yüzünden işlerin çok daha kötü gideceğine ve uzun süreden beri yapılan bir işte yenilgiye uğranacağına, rızkının genişleyeceğine ve böylece hem ağız tadının, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına delalettir.

Rüyada patron karısı işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına, sıkıntıların kaynağına inilip kısa sürede ortadan kaldırılacağına işaret etmektedir.

Rüyada karısı tarafından bıçaklanmak her attığı adımı paraya çevireceğine, gerçek yaşamınızda da bir seyahat yapacağınıza yorulur.

Rüyada kaymakam karısı görmek çok daha iyi ve daha başarılı bir döneme gireceğine, eşlerin muhabbetinin artacağına alamet etmektedir.

Rüyada kardeş karısı görmek türlü sebeplerle askıya alınmış olan bir projenin sonlandırılacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından tamamen kurtulacağına işarettir.

Rüyada eski karısı ile evlenmek hedeflerine doğru emin adımlarla yol alacağına, atılıma geçeceğine, aile hayatında yaşanacak tartışmaların ve sorunların sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada cumhurbaşkanı karısı görmek yetki ve söz sahibi olacağına, önemli ve büyük işlerin başına getirileceğine, kısa süre içinde büyük atılımlar gerçekleştireceğine inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments