Rüyada cumhurbaşkanı karısı görmek

Rüyada cumhurbaşkanı karısı görmek çok akıllıca ve başarılı çalışmalar gerçekleştirerek hem büyük kazançlar elde edeceğine, kişinin keyfinin ve rahatının yerine geleceğine, hayatının kolaylaşacağına, özellikle iş sahibi kimselerin çalışanlarına karşı tutumlarının örnek teşkil edecek seviyede olacağına, herkes tarafından kıskanılan çalışmalara imza atılacağına, sorunların ve sıkıntıların aşılacağına, gelmek istediği noktalara geleceğine, her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, kalkınacağına, evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına, ters giden olayların düzeltileceğine işaret eder.

Rüyada cumhurbaşkanı karısı gördüyseniz:

  • Ekip çalışmaları, ortaklıklar veya iş birlikleri istediğiniz şekilde sonuçlar doğurabilir.

Rüyada cumhurbaşkanı karısı görmek eline geçen fırsatları bu yüzden gerektiği gibi kullanamayacağına, allah’ın yardımı ve izni ile çok güzel işlere gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada cumhurbaşkanı karısı olmak kadir kıymet bilen rüya sahibinin temiz kalpli şekilde davranmasının karşılığında hep iyilik bulacağına, mevki ve makam sahibi kişiler ile kurulacak olan dostluk sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada karısı ölmek sevdiğine kavuşacağına, dertlerinden kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada patron karısı hayatının zorlaşacağına, işlerinin bozulması nedeniyle gelirinin ve rızkının azalacağına bu nedenle de üzülerek yataklara düşeceğine, çok büyük işlere girip yüklü miktarda kazançlar elde edeceğine yorulur.

Rüyada al karısı görmek karamsarlığından, çekimserliğinden, umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına, zorlukların ve problemlerin atlatılacağına yorulur.

Rüyada karısı tarafından bıçaklanmak işinde en iyisi olmak için mücadele edeceğine, ticaret sektörüne atılacağına, anne babası ile ilgili kötü ve üzücü haberler alacağına ve uzun zamandan beri beklediği şeylerin gerçekleşmeyeceğine delalet eder.

Rüyada pavyon karısı görmek yakın zamanda epey yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, hayırlı kişiler ile dostluk kurulacağına, geçirilen zor günlerin unutulacağına, ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine delalettir.

Rüyada kardeş karısı görmek umutlarının kendisine hayır getireceğine, kişinin gönül hoşluğuna kavuşacağına yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments