Rüyada kartal resmi görmek

Rüyada kartal resmi görmek girilecek bir işte çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, edilen duaların allah katında kabul göreceğine, yaşamın belli bir düzene oturacağına, yarınlarının kazançlı ve mutlu geçeceğine, büyük oranda kazanç elde edeceğine, rahat şekilde yaşayacağına, hayal edilen işe sahip olmak için çok çalışılacağına, huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine, iş dünyasının önde gelen kişilerinden olunacağına, sosyal hayatını da askıya alacağına işaret etmektedir.

Rüyada kartal resmi gördüyseniz:

  • Planlar hızlı değişiklikler gerektiriyor.

Rüyada kartal resmi görmek ters giden işlerin yoluna sokulacağına, çok büyük bir gayretle çok büyük kazanç sağlayacak duruma geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kartal resmi sevdiği kişilerin vereceği destek ve anne babasının duaları sayesinde çok hayırlı işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, kendisini çok seven bir kişi ile dünyaevine gireceğine inanılır.

Rüyada kartal ölmesi eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, işlerinde istediği performansı yakalayamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kartal ile uçmak yüzünün güleceğine ve çok mutlu olacağına, hakkı olanlara kavuşacağına delalet eder.

Rüyada kartal pençesi işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına ve eline geçen tüm fırsatları değerlendirip kendisine çok iyi bir gelecek kurmak için büyük çaba sarfedeceğine, hayal kırıklıklarının çıkacağına ve yaşamının bir anda deyim yerindeyse fırtınalı bir denize dönüşeceğine tabir olunur.

Rüyada kartal bulmak sıkıntılarının geçeceğine, zorluklarının kalmayacağına, sıkıntıların, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine, tabiri caizse dağ gibi büyüyeceğine, sevdiklerinin kendisini terk edeceğine, ağız tadının da kaçacağına tabir olunur.

Rüyada kartal ucurmak beklenen birçok şeyin gerçekleşmeyeceğine, onlarla bir daha ayrılmamak üzere bir araya geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada kartal ihya işlerini yoluna sokacağına, üzerinde epey kafa yorduğu çalışmaları ortaya koyacağına ve maddi ve manevi olarak uğradığı zararların neredeyse tamamına yakınını telafi edecek düzeye geleceğine, uğursuz ve olumsuz olayların unutulacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments