Rüyada kasadan altın çalınması

Rüyada kasadan altın çalınması iş hayatında ve sosyal hayatta zarar vermesi muhtemel olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, bazı ortaklıklar gerçekleştireceğine, işlerinde başarı elde edeceğine ve allah tarafından kendisine nasip edilen hayattan razı gelip, her gün şükrü eda ederek yaşayacağına, iyi geçiminin devam edeceğine, komşular ile girilecek olan bir tartışmadan ötürü büyük üzüntü duyulacağına, ekmeğini daha rahat şekilde kazanacağına, huzur kaçıran olayların sona ereceğine, kötülüklerden her zaman koruyacağına ve dualarını kabul edeceğine inanılır.

Rüyada kasadan altın çalınması gördüyseniz:

  • Sürekli bir ilişki içindeyseniz ya da evliyseniz bazı kavga veya kıskançlıklar huzurunuzu bozabilir.

Rüyada kasadan altın çalınması dünya mallarına karşı hırslanacağına bu yüzden de inancından ödün vererek yanlışlara düşeceğine, trenin tünelden çıkması ise çalışma hayatında yaşadığınız zorlukların biteceğine işarettir.

Rüyada kasadan altın çalmak kötü kişiler ile irtibat kuran akrabaları ile arasındaki bağı kopartacağına ve güzel günler göreceğine, ancak karşılaşacağı bir durumda tecrübesizliğinden dolayı yanlış bir adım atacağına tabir olunur.

Rüyada kasadan altın almak yakınlarıyla anlaşmazlıkların biteceğine, yanında çalışan insanlara hem ekmek yedireceğine inanılır.

Rüyada kasadan para çalmak sevap işleyeceğine, ortaya konulacak olan çalışmaların ve projelerin hayır getireceğine, aile hayatı içinde mutlu olunacağına alamet eder.

Rüyada kasadan para almak büyük sevinçler ve mutluluklar yaşayacağına, zarar ettiği bir dönemi kapatıp çok büyük kazançlar elde edeceği bir döneme gireceğine, deneyim kazanacağına ve yaşama karşı daha güçlü, sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine alamet eder.

Rüyada bir kasadan para çalmak hayırlı bir kişi ile evlenip bir çocuk sahibi olunacağına, hakkında iyi yorumlar yapılacağına işaret eder.

Rüyada kasadan para vermek sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, eline geçen fırsatların çok iyi kazançlar sağlayacağına, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına inanılır.

Rüyada kasadan para çaldığını görmek kaybedilen malların ya da paranın yakın zamanda tekrar kazanılacağına, hanede bulunan kişileri çok üzecek bir karar verileceğine, uzun zamandan beri sahip olunan değerli bir eşyanın elden çıkarılacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments