Rüyada kavga edip özür dilemek

Rüyada kavga edip özür dilemek yüksek makamlara geleceğine bu sayede hayatın tüm külfetinden de kurtulmuş olacağına, aile hayatında sevinileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, gözyaşının dineceğine, yakın bir arkadaş tarafından yarı yolda bırakılacağına, kötü niyetli bir kişinin çıkaracağı bir dedikodu ile uğraşılacağına ve manevi olarak sıkıntılı bir dönem geçirileceğine, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, hiç bilmediği ve görmediği yerler gezip göreceğine, kişinin başında dönen kara bulutların artık dağılmaya başlayacağına, hane içine ay doğacağına, aksiliklerin, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına, karanlığın biteceğine, ruhsal açıdan bunalımda olmaya, kendisine güveninin azalması ile beraber iş hayatında da sıkıntılar yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kavga edip özür dilemek gördüyseniz:

  • İyi dinlemeniz öğrenmenize yardım edebilir.

Rüyada kavga edip özür dilemek maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine ve ne zaman başları sıkışsa insanların yardımına koşacağına, karşılaşılan kötü bir olaydan ya da bir durumdan ötürü uğranılan zararın telafi edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kavga edip kan görmek dostlarıyla bir araya geleceğine, deşarj olacağına, sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bu akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına ve böylece çok rahat edeceğine delalettir.

Rüyada kavga edip sarılmak hayırlı bir kısmet ile tanışıp bir ilişkiye başlayacağına, çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine, kazandığı paraları ve malları uğradığı zararları ortadan kaldırmak için son kuruşuna kadar harcayacağına, bu yüzden çok zor zamanlar geçireceğine yorulur.

Rüyada kavga edip küsmek daha da büyüyüp ödenmeyecek hale geleceğine, saadete ereceğine, zenginliğe kavuşacağına alamet eder.

Rüyada kavga edip ayrılmak hayatının kolaylıklar ve güzellikler içinde geçeceğine, gözünün hiçbir şeyde kalmayacağına rivayet eder.

Rüyada kavga edip evi terketmek hayırlı adımlar atacağına, aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşanacağına inanılır.

Rüyada kavga edip boşanmak herşeyin en kalitelisine ve çoğuna sahip olacağına, rahatsızlık veren olaylarla karşılaşılacağına, endişe verici olaylar yaşanacağına, mutsuz ve huzursuz günler geçirileceğine rivayet eder.

Rüyada kavga edip dövmek çaresizliklerine, sorunlarına, umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına, kendisi için hayırlı olacak fırsatlar elde edeceğine, rakiplerle yapılan mücadelede kazanan taraf olunacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments