Rüyada kayık bulmak

Rüyada kayık bulmak hayattan ümidini keseceği ve hayata küseceği olaylar yaşayacağına, bulunan mevkinin kaybedileceğine, rızkının çoğalacağına, çok deneyimli ve iş konusunda çok büyük bir isim yapmış olan bir kişi ile ortaklık kuracağına, işlerini hafifleteceğine, gelirini daha kolay şekilde elde edeceği yollar ve çözümler bulacağına, lüks, konforlu, rahat, zahmetsiz ve çilesiz bir hayat yaşayacağına, alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına, kazancını yakın bir zaman içinde iki kat arttıracağına, sorunlarını çok rahat bir şekilde ve herhangi sorun yaşamadan bitireceğine delalettir.

Rüyada kayık bulmak gördüyseniz:

  •  Bu anlamda seçeneklerinizin farkına varabilirsiniz.

Rüyada kayık kiralamak bir sebeple kendisine yeni bir yol çizmek zorunda kalacağına, büyük kazançlar elde ettiği işi bıraktığında ister istemez büyük bir maddi zarara uğrayacağına, bu zarar yüzünden çok zor bir döneme gireceğine, özellikle kişinin farkında olmadığı bazı tehlikeli durumlarda aile yakınlarının desteği ile yara bere almadan ve fazla zarara uğramadan olaylardan sıyrılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada boş kayık görmek büyük sıkıntılar yaşayacağına, zorlukların ve sıkıntıların aşılacağına tabir olunur.

Rüyada kayık görmek kötü bir kişinin oyununa gelineceğine, zarar getirecek bir işe girileceğine ve bu işte büyük bir sorun yaşanacağına, ilim irfan öğreneceğine delalet eder.

Rüyada kayık bağlamak iş yerinde ve hanede bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, sosyal hayatını da askıya alacağına delalet eder.

Rüyada kayık yüzdürmek sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, yaşamında adeta mucize sayılacak gelişmelerin olacağına, allah’ın sayısız lütuflarını göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada kayık taşımak yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine, ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına işaret eder.

Rüyada kayık bulmak kendisini çok şanssız ve kısmetsiz olarak göreceğine bunun da onun bazen isyan etmesine, üzülmesine, sinirlenmesine ve gözyaşı dökmesine neden olacağına, uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına, aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine işarettir.

Rüyada denizde kayık çekmek attığı her adımda kalbinin ferahlayacağına, yakın bir arkadaşın desteğiyle çok istenen bir konuda önemli bir adım atılacağına ve düşmanların ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bazı kararlar verileceğine yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments