Rüyada kaz yumurtası bulmak

Rüyada kaz yumurtası bulmak tabiri caizse can bulacağına, şansının döneceğine, sorunlarının bir nebze de olsa azalacağına, keyif ve ağız tadı içinde geçeceğine, hiçbir hevesinin yarım kalmayacağına, insanların takdir ettiği ve hayran olduğu bir kişi olunacağına, girilen tüm işlerin hayırlı rızklar getireceğine, uzun bir zamandan beri çekilen hasretin biteceğine, bir sebeple çok büyük bir zarar edileceğine, peşinde koşulan bir işte büyük bir ilerleme sağlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada kaz yumurtası bulmak gördüyseniz:

  • Yeni veya az tanıdığınız kişilere kendinizle ilgili fazla bilgi vermemenizde fayda var.

Rüyada köy yumurtası almak şansının ve bahtının açılacağına, ticaretinde ehil kişiler arasına gireceğine, dertlerin biteceğine, sorunların aşılacağına inanılır.

Rüyada kaz yumurtası bulmak ahiret inancına göre yaşanacağına, ondan mümkün mertebe en doğru şekilde faydalanacağına işarettir.

Rüyada ayı yumurtası görmek elindekilerinin kıymetini bileceğine, yaşadığı yerden uzak kalacağına yorulur.

Rüyada bıldırcın yumurtası üzüntü verici bir duruma düşüleceğine, hayat içerisinde bazı hayal kırıklıkları yaşanacağına, neredeyse işten güçten el etek çekileceğine ve uzunca bir süre boyunca herhangi bir mutluluk haberi alınmayacağına işaret eder.

Rüyada köy yumurtası toplamak büyük bir rahatlama yaşayacağına, onun peşinden çok koşup, çok yorulacağına işaret etmektedir.

Rüyada kaz yumurtası kırmak bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, çok büyük işler gerçekleştireceğine yorulur.

Rüyada güve yumurtası kişinin geçim sıkıntısına düşeceğine ve fiziksel olarak da yıpranacağına, maddi anlamda refahın yerinde olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kuş yumurtası kırmak yapılan hataların tekrarlanacağına, işlerin sarpa saracağına, yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine, çok büyük çalışmalara girileceğine ancak bu işlerin herhangi bir şekilde sekteye uğrayacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments