Rüyada keçi yavrusu tutmak

Rüyada keçi yavrusu tutmak çok hayırlı haberler alacağına, hastalıklardan kurtulacağına, helal rızka kavuşacağına, sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine, huzursuzlukların son bulacağına, zorluklarla geçen bir dönemin kısa süre içinde atlatılacağına, çok istediklerinin allah tarafından çalışması ve inanması karşılığında kendisine nasip edileceğine, yoksulluktan sonra zengin olmaya, yaşanacak sıkıntılı bir durum yüzünden çok kötü şeylerin ortaya çıkacağına, uzun bir süre zorluk çekileceğine, kötü bir kişinin oyununa gelineceğine işaret etmektedir.

Rüyada keçi yavrusu tutmak gördüyseniz:

  • İş hayatınızda olumlu gelişmeler söz konusu olabilir.

Rüyada keçi yavrusu emzirmek iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, iş hayatını baltalayacak bir kişi yüzünden iş hayatının sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada keçi yavrusu otlatmak aile bireyleri ile bu işten ötürü ters düşüleceğine, maddi olarak çok sıkıntı çekileceğine, kardeşlerden birinin sağlık sorunlarıyla boğuşacağına, yeni bir iş konusunda anlaşma sağlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada keçi yavrusu tutmak kişinin evlatlarının artacağına, malının ve parasının da büyüyeceğine, kazancın ikiye katlanacağına delalettir.

Rüyada keçi ve yavrusu görmek rahatsızlık verici bir kişinin bazı sıkıntılara yol açacağı, sağlığın bozulma noktasına geleceğine alamet eder.

Rüyada iki keçi yavrusu görmek her istediği bilgiye ve eğitime erişeceğine, diğer kişilerden ve rakiplerinden birkaç adım önde olacağına, ailesi ile birlikte oturabileceği bir ev alacağına delalet eder.

Rüyada keçi yavrusu almak büyük başarı kazandıracak ve bol para getirecek  bir çalışma içine girileceğine, birçok kişiye iş imkanı sağlanacağına, borçlarını ödemediği için haciz problemleriyle karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada keçi yavrusu kovalamak nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine, suçlamalardan aklanılacağına yorulur.

Rüyada ölü keçi yavrusu görmek toplumdaki yerinin, mesleğindeki statüsünün de artacağına, çalışmalarının takdir edileceğine, ilahiyat alanında çalışmalar yaparak insanların aydınlanmalarına yardımcı olunacağına delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments