Rüyada keçinin görmek

Rüyada keçinin görmek rakipleri arasında başarıları ile ön plana çıkacağına, çok hayırlı kişiler ile irtibata geçip işlerini büyüteceğine, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına, yükseleceğine ve işlerinin açılacağına, büyük bir karar alarak, geleceği için isabetli bir şey yapmış olacağına, yeniden eski huzurlu günlerine kavuşacağına, iş hayatında yaşanan kötü durumlardan ötürü üzüntü ve endişe yaşanacağına, bu durumun bir türlü düzeltilemeyeceğine, hastalıkların kolay bir şekilde atlatılacağına, maddi olarak çok büyük bir ferahlık yaşayacağına inanılır.

Rüyada keçinin gördüyseniz:

  • Harcamalarınızda dikkatli davranın.

Rüyada keçinin saldırması uzun zaman önce yapılmış olan bir ortaklığın büyük sorunlar yaratacağına, hiçbir şartta ve koşulda dinini ve ahlakını boşlamayacağına rivayet eder.

Rüyada keçinin işemesi sevindirici haberler alınacağına, ikilemde kalınan bir durumda hayatı olumlu yönde etkileyecek bir karar verileceğine, işlerin kötüye gitmeye başlayacağına, ortaklar arasında bazı tartışmaların meydana geleceğine işaret eder.

Rüyada keçinin görmek çok büyük emekler verilerek gerçekleştirilen bir çalışmanın karşılığının alınamayacağına, kötü bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine, adının tüm dünyaya yayılacağına işaret etmektedir.

Rüyada keçinin kovalaması sonrasında konuşarak sorunları çözeceğine, çevresinde kendisine yardım etmek için pek çok insanın bulunacağına, bu sayede işlerinde başarı elde etmenin garantileşeceğine delalet eder.

Rüyada keçinin ot yediğini görmek yeni gelir kaynakları keşfedeceğine, yatırımlarından hedeflediği karı elde edeceğine ve bu sayede kendine olan özgüveninin de artacağına, büyük sorunlar ile karşılaşacağına, üzüntülerini çok kısa zaman içinde mutluluğa dönüşeceğine işaret eder.

Rüyada keçinin sırtına binmek kazancının umduğu gibi devam etmeyeceğine, hayırlı ve güzel haberler alınacağına, sıkıntılı bekleyişlerin sona ereceğine delalettir.

Rüyada keçinin kafasını görmek sahip olduğu malın miktarında artış yaşanacağına, aile hayatında çok sevdiği kişilerden birinin çok acı bir haberini alacağına işaret etmektedir.

Rüyada keçinin yaladığını görmek içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına, hakkını alacağına delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments