Rüyada kedi cesedi görmek

Rüyada kedi cesedi görmek yardımcı olmayacağına, etrafındaki insanlardan alacağı yardım ile bu durumdan kurtulmaya çalışacağına, atılacak adımlar sayesinde hem yüklü miktarda para kazanacağına, uyumsuz bir kişi ile kurulan bir ortaklık yüzünden gereksiz bir stres altına girileceğine ve üzüntü durulacağına, yeterli kimse haline geleceğine, çok sevinçli haberler alacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, planların sarkacağına, sevgisini, saygısını kendisinden eksik etmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kedi cesedi gördüyseniz:

  • Evinizde, hayatınızı değiştirebilecek değişiklikler yapmak için kaynak oluşturabilirsiniz.

Rüyada kedi cesedi görmek sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, çok büyük atılımlar yapacağına ve yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, özellikle yarınını düşünmeden hareket etmesi sonucunda bir anda maddi sıkıntı yaşayacağına, iş alanında programsız çalışmanın ve planlara uymamanın neticesinde itibarın zedeleneceği durumlar içine girileceğine inanılır.

Rüyada cesedi kaybetmek başarıya giden yollarının açılacağına, yaşadığı kötü günlerin son bulacağına, hem maddi olarak hem de manevi olarak keyfinin yerine geleceğine, malından ve parasından olacağına delalet etmektedir.

Rüyada cesedi saklamak alın teri ve namusu ile çalışarak helal yaşayacağına, daha fazlası olsun diye değil, allah’ın kendisine verdiklerini rahatça yemeyi nasip etmesi doğrultusunda hareket edeceğine, zenginlik kadar huzurun ve sağlığın da önemli olduğunun farkında olacağına işaret eder.

Rüyada insan cesedi kokusu kendi başına bir hayat yaşamaya başlayacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine ve uzunca bir süre boyunca kendisini insanlardan uzak tutacağına delalet eder.

Rüyada kadın cesedi yıkamak kötü gidişe dur denileceğine, ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine inanılır.

Rüyada evliya cesedi görmek aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan tartışmaların kısa zaman içinde tatlıya bağlanacağına, maddi kaynakların zarar göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada insan cesedi yemek ailede var olan sıkıntıların bir ayrılığa neden olacağına, rahata kavuşacağına, eğlenceli günler yaşayacağına, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına, imkânları kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölü kadın cesedi görmek evli kimselerin eşlerinin iş başarılarından dolayı göğüslerinin kabaracağına, yakın bir zaman içinde başarılı olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments