Rüyada keklik palazı görmek

Rüyada keklik palazı görmek uzun zamandan beri askıda kalmış olan işleri tamama erdireceğine, kötü biri ile karşılaşılacağı veya onunla bir işe girişileceğine, iş hayatında kendi işini kuracağına ve kendi işinin patronu olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, iç dünyanızın sakinleşeceğine, uzun zamandan beri süren işsizliğin sona ereceğine, kimseye muhtaç olmadan, kendi parasıyla ve gücüyle ayakta kalıp mücadeleye devam edeceğine, aldığı haberler sayesinde çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine, böylece çıkabilecek problemleri kısmen de olsa bertaraf edeceğine tabir olunur.

Rüyada keklik palazı gördüyseniz:

  • Yerine getirmesi zor çok fazla anlaşma, iş ya da plan sizi bekliyor olabilir.

Rüyada keklik palazı görmek rüya sahibinin maddi anlamda tabir yerindeyse ne uzayacağına, başka bir şehre ya da ülkeye taşınacağına işaret eder.

Rüyada keklik ve keklik yumurtasını görmek belki de şirketi iflasın eşiğine gelmekten kurtuluşa erileceğine, zaman zaman öfkesine hakim olamayarak kırıcı sözler sarf edeceğine inanılır.

Rüyada görülen keklik geleceğe dair şimdiden yatırım yapacağına, sağlığının ve işlerinin bozulacağına, iyi geçiminin biteceğine alamet eder.

Rüyada keklik kaçırmak tüm zorlukların ve kötülüklerin üstesinden gelme konusunda kendine olan özgüvenini arttıracağına, sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine işaret eder.

Rüyada keklik kesmek çektiği zahmetin, zorlukların ve çilelerin azalacağına, bu sayede sağlığının yerine geleceğine, makbul olan mallara ve helal olan lokmaya kavuşacağına işarettir.

Rüyada iki keklik yakalamak eğitim ve sağlık konularında büyük bir karar verileceğine, bu kararlara uyulacağına, yolculuğa alamet eder.

Rüyada keklik uçurmak hasret gidereceğine, işinde verimsiz olacağına, özel hayatında sessizleşeceğine işarettir.

Rüyada keklik ölmesi işlerin bu sayede çok iyi bir hal alacağına, parasız ve işsiz kalacağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments