Rüyada kel olan birini görmek

Rüyada kel olan birini görmek illet hastalıklarından, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, vefakar bir insan olunacağına, kötü kişilerden uzak durulacağına ve uzun zaman önce kırgınlık yaşanmış birisi ile aranın düzeltileceğine, arada kırıcı bazı konuşmalar geçeceğine, maddi olarak eksiye düşüleceğine, rüya sahibinin mutluluğunun yüzünden okunur olacağına, kötü günler geçireceğine ve hayal kırıklığı yaşayacağına, ele geçen kazancın tükenme noktasına geleceğine, karşılaşılan kötü olaylardan ötürü istenmeyen durumlara düşüleceğine, büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, dünya malına doymak bilmeyeceğine delalettir.

Rüyada kel olan birini gördüyseniz:

  • Eski arkadaşlarınızla biraraya gelmeniz veya bir süredir bulunmadığınız yerlerde bulunmanız eski bir fikri canlandırmanızı sağlayabilir.

Rüyada kel olan birini görmek sadece bu dünya için bir şeyler yapmakla kalmayacağına, ruhunu ve bedenini dinlendireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada küs olan birini görmek mutluluk dolu günler yaşanacağına, buna doğru orantılı olarak da çok para kazanıp hayallerine kavuşacağına delalettir.

Rüyada ölü olan birini öpmek gülen yüzünün solmasına ve gözündeki ışığın sönmesine neden olacağına, güzel huylarının değişeceğine, gözünü bürüyen para hırsı nedeniyle iyi niyetlerinin bozulacağına alamet etmektedir.

Rüyada milletvekili olan birini görmek kişinin kendisini paraşütle ıssız bir adaya düştüğünü görmesi ise, emek sarf etmeden ve yorulmadan kazanç sahibi olacağına, gözyaşı döküleceğine ve uzun süre yüzün gülemez olacağına işaret eder.

Rüyada cezaevinde olan birini görmek işlerin tam da tasarlandığı ve hesap edildiği şekilde ilerleyeceğine, hayırlı yollar keşfedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevgilisi olan birini görmek kimseye bu konuda herhangi bir bilgi vermeyeceğine, rahat edeceğine, mutlu ve sağlıklı olacağına delalet eder.

Rüyada ünlü olan birini görmek el üstünde tutulur hale geleceğine, bolluk, bereket, zenginlik ve bolluk içinde olacağına, borçlarını ödemekte zorlanacağına ve içine düştüğü umutsuz ruh halinin uzunca bir süre daha devam edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sağ olan birini ölmüş görmek kısmetin bir dönem için değil daimi olacağına, yaşanan para sıkıntılarının son bulacağına rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments