Rüyada kelebek şeklinde kolye görmek

Rüyada kelebek şeklinde kolye görmek karşılaşılan sorumsuzca hareketler ve bulunulan kötü durumdan ötürü zorluk çekileceğine, yapılan bir hatanın kendini bilmez bazı kişiler yüzünden kötü amaçlar için kullanılacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, hayallerinin, beklentilerinin ve ideallerinin de gerçekleşeceğine, geçim derdi yaşamayacağına, aile içinde bir ömür boyu huzur ve mutluluk olacağına, kişinin zor günlerden geçeceğine, sevdikleri ile bir arada olacağına, elini verdiği bir işe sonradan kolunu da kaptıracağına delalet eder.

Rüyada kelebek şeklinde kolye gördüyseniz:

  • Belli bir alana ya da amaca konsantre olarak daha fazla ilerleme kaydedebilirsiniz.

Rüyada kelebek şeklinde kolye görmek keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına, kişinin gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine rivayet eder.

Rüyada kelebek şeklinde yüzük görmek manevi olarak hasar alınacağına, çok akıllıca ve başarılı çalışmalar gerçekleştirerek hem büyük kazançlar elde edeceğine delalettir.

Rüyada lale şeklinde kolye görmek devletin en yüksek mercilerinde önemli görevleri ifa edeceğine, yapılan çalışmalar karşılığında büyük bir maddi kazanca sahip olunacağına işarettir.

Rüyada balık şeklinde kolye görmek zor bir durumdan sevdiği kişilerin vereceği yüklü miktarda bir yardım sayesinde sorunlarını çözeceğine, kendisine olan güveninin azalacağına, işlerinin her geçen gün daha kötüleşeceğine yorulur.

Rüyada kalp şeklinde altın kolye görmek fedakârlıklar yapacağına, hayaller kurulacağına alamet etmektedir.

Rüyada kelebek kolye eline geçen fırsatlar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, allah katında günahlarının affolacağına delalet eder.

Rüyada kelebek şeklinde altın görmek hastalığında da sağlığında da bu kişinin yanında yer alacağına, aynı zamanda bu kazancın yeteri kadar olmayacağına, bu işe güvenerek aldığı bir borcu ödeyemeyeceğine tabir olunur.

Rüyada kelebek şeklinde yüzük takmak hayırlı günler yaşayacağına, çok hatalı çalışmalara gireceğine işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments