Rüyada kendi dişlerini kirli görmek

Rüyada kendi dişlerini kirli görmek maddi ve manevi olarak çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına ve rahatsız olacağı bir ortama gireceğine, ortaya konulan başarılı projeler sayesinde yüksek bir mevkiye terfi edileceğine, zarar edilen işlerin kara geçirileceğine, dinamik ve neşeli duruma geleceğine, vaatlerin ve verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine ve sorun yaratacak bir projeye dâhil olunacağına, işinde zarar edeceğine, zenginliğin kapılarının açılacağına, hayatının kolaylık, güzellik, huzur, bolluk ve bereket içinde geçeceğine ve hiçbir isteğinin havada kalmayacağına yorulur.

Rüyada kendi dişlerini kirli gördüyseniz:

  • Hatta, bazı konularda sizden uzaklaşması anlamına gelebilir.

Rüyada kendi dişlerini kirli görmek çok mutlu olacağına ve çok sevineceğine, ferahlayacağına, esenliğe kavuşacağına, yüzünün güleceğine alamet etmektedir.

Rüyada kendi dişlerini fırçalamak çok sevilen ve değer verilen bir büyükten destek görüleceğine, kalp kırıklığı yaşanacağına, ele geçen fırsatların bir bir kaçırılacağına, zor zamanlar geçirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin dişlerini kirli görmek çevresindeki bazı kişilerin adını lekelemeye çalışacaklarına ve yine bu kişilerin kendisi hakkında onur ve gurur kırıcı laflar edeceğine, kendisinin çok üzüleceği olaylar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada kendi dişlerini sıkarak kırmak kazancın ortaya konacak olan projeler sayesinde artacağına, iş dünyasında iyi bir yere gelineceğine alamet eder.

Rüyada kendi dişlerini çektiğini görmek yeni gayrimenkuller alınacağına, sağlık sorunlarının son bulacağına, anne baba duasının alınacağına ve yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, işlerini yoluna sokmaya çalışırken daha kötü bir duruma düşeceğine delalettir.

Rüyada kendi dişlerini görmek parasının ve malının da artacağına, yakınlarından duyacağı ağır, kötü ve çirkin sözler nedeniyle de yıkılacağına rivayet eder.

Rüyada kendi dişlerini sökmek eşyaların yenileneceğine, hedeflerini tutturmayı başaracağına alamet eder.

Rüyada kendi dişlerini kırmak ruhsal bir hastalık ile mücadele etmek zorunda kalacağına, dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine tabir olunur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments