Rüyada kendi göğsünde yara görmek

Rüyada kendi göğsünde yara görmek maddi zararının gittikçe büyüyeceğine, kimseden destek almadan başarı elde edeceğine, gireceği bir işten ötürü çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve aklına gelmeyecek kadar büyük miktarda zarar edeceğine, hayatının kötüye doğru gideceğine, yakın bir zaman içinde bol kazanç elde edeceğine, tazeleneceğine ve canlanacağına, yapılan hataların yakında telafi edileceğine, allah’ın yasaklarını çiğnemeyeceğine işarettir.

Rüyada kendi göğsünde yara gördüyseniz:

  • Zor bir görev veya iş hakkında uzun zamandır düşünüyor olabilirsiniz.

Rüyada kendi göğsünde yara görmek gerçekleştireceği projeler için bazı adımları atmak için çok hayırlı kişiler ile irtibata geçeceğine, kendisine sıkıntı veren olaylardan yakın zaman içinde kurtulacağına, daha önce hiç tadına varmadığı lezzetleri keşfedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada göğsünde yara girilen işlerde rakipler yüzünden kötü durumlara düşürüleceğine, kazancının düşeceğine ve bu nedenle yokluk içinde kalacağına delalet eder.

Rüyada sağ göğsünde yara görmek dertleri ve üzüntüleri göğüsleme kudretine ve gücüne sahip olacağına, sıkıntılı ve içinden çıkılması zor durumlara düşüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada sol göğsünde yara görmek yaşanan sorunların belirsizlik yaratacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde refah seviyesinin gittikçe yükseleceğine rivayet eder.

Rüyada kadının göğsünde yara görmek uzun bir zaman boyunca uğursuzluklar ve şanssızlıklar ile boğuşacağına, iş hayatındaki çalışmalarının yarıda kalacağına delalettir.

Rüyada annemin göğsünde yara görmek sıkıntılı geçen, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine ve hastalıklarından kurtulacağına, çalıştığı yerde ileri görüşlülüğü sayesinde iyi mevkilere geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada göğsünde yara izi görmek gün günden daha da kötüye gideceğine, yüzünü güldüreceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin göğsünde yara görmek yarınlara olan bakış açısının olumlu yönde değişeceğine, mesleğindeki engellerin ortadan kalkacağına inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments